Kısmetse Olur 17 Ekim Cumartesi Finali 9. Bölüm

Kısmetse Olur 17 Ekim Cumartesi Finali 9. Bölüm
Kısmetse Olur  17 Ekim Cumartesi  Finali  . 9. Bölüm Kısmetse Olur   ( 7 Kasım Eleme Gecesi)

Her Hafta Olduğu gibi bu haftada Kısmetse olur ilginç görüntülerle ,ilginç tartışmalarla ekrana geldi .Bu hafta bir değişiklik yapılarak Kızlar  Erkekleri  koruma altına alacak Erkeklerde Kızları koruma altına alacak, haftaya seyirciler sms ile yarışmacıları koruma altına alacak.

Bu hafta Yarışmacılar kimin gitmesine karar verecek?  Erkekler Evine kim gidecek? 17 Ekim cumartesi Haftanın Finalinde Neler oldu?

Her Hafta bir kişinin elendiği yarışmaya yeni biri geliyor. Erkekler ve Kızlar aradıkları eşleri ararken nelere dikkat ediyrolar. Yarışma sunucusu  Seda Akgül  kime uyarı verdi ,kimi ihtar etti.

Seda Akgül Sağduyu demet dediği yarışmacının yorumuyla başladı Demet Eser’in evde kalmasını istedi. Demet’in Bu seçiminden mehtap Eser’den etkilendiğini düşünmüş .Kendim yaptım Kendim Yaptım diyen Gelin adayı ne yaptı? Ceyda neden ihtar aldı?

Gelin Adayları Hangi damat Adaylarını Koruma Altına Aldı?

Mehtap’da  Koruma altına almak için Eseri Seçti . Ayça Tabikide Emre Dedi ve Emre’yi seçti. Duygu Murat Beyi koruma altına aldı. Ceyda Hanım Serhan’ı Koruma aldı. yeni yarışmacı Cansel Serhan dedi .

Kısmetse Olur 2. Hafta Final-Kısmetse Olur evinde 2. haftanın birincileri belli oldu

Damat Adayları Hangi Gelin Adaylarını Koruma altına aldı?

Tankut  Demet Hanımı koruma  altına aldı ,Serhan Ayça dedi neden Ayça ? Erdem Cansel Dedi .

Emre Ayça Dedi ve Ayça İkinci oyu aldı, Murat Duygu dedi.

Eser Demet diyecektim dedi ama Cansel’e çevirdi , Melih Mehtap dedi ve Tekrar Başa dönüldü. ve 4 cansel 3 Ayça İle 10 bin liralık çeki cansel aldı. Gelinler kimi koruma altına aldı diyen Seda Akgül ‘e erkekler ne cevap verdi . Erkeklerden Kim koruma altına alındı sorusuna erkeklerin çoğu Serhan dedi.

Erkeklerden Serhan 10 Bin lirayı kazandı  – CANSEL ÇÖRDÜK RESİMLERİ 

 

 

Kısmetse Olur Serhan

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 17 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Kısmetse Olur 17 Ekim Cumartesi Finali 9. Bölüm (1 Yorum)

  1. Nasıl davranacağız kimi örnek alacağız kendimiz nasıl olacağız .Bu kadar televizyon programları varken çocuklar Anne’lerine nasıl güvenecek kendilerini Annelerine nasıl emanet edecek. Kız çocuklarını yetiştirirken izledikleri programlardan birine bakıpmı yetiştirecek yoksa aman bunlara benzemesin diye baskıcımı olacak. Nerdeyse Her Kanalda Evlendirme programları var “İzdivaç” 7-8 kanalda evlendirme programı var haftanın her günü hafta sonları dahil birde bunların tekrarları reytinglere bakılırsa hatırı sayılır birde izlenme oranları var ” Yandım Keten helva ” .
    Ha birde Seda Akgül ‘ün Sunduğu Kısmetse Olur ,ha gülüm kısmetse olur’da evdeki tüm damat adayları gelin adaylarıyla ayrı ayrı çıkıyor tabi gelin adayları’da damat adayları ile çıkmış oluyor. Eee kim kime tım tıma böyle olmaz olurmu dersin yobaz damgasını yersin,çocuklarımızı böyle yetiştirmemiz lazım hayat arkadadaşlarını tanımaları lazım falan diye boy boy haber yaparlar.
    Kurtlar vadisini şiddet var diye yerin dibine sokanlar bu evlendirme programlarını sunup ne yapmaya çalışıyorlar? Çizgi film açıyoruz avcı tavşanı , ördeği kovalıyor elinde silah ateş ediyor yada tavşan silahı alıp avcıya ateş ediyor.Birde Devir teknoloji devri olmazsa olmazımız bilgisayarlar,tabletler ,cep telefonları çocuklarımızın hayatında oynadıkları her oyun şiddet , kapı önüne çıkartma şansımız yok alıp AVM ye götürüyoruz oralarda maşallah . 4 yaşındaki oğlum sürekli elini sallayıp bombaaaa diye bagıryor yada duvarda birşeyler yapıp BOMBA Elimine edildi diyor one yaw …
    Bunu yazarken elinde pipet kılıçmış gibi beni kesiyor ALLAH’ım biri bize akıl versin. Benmi yetiştiremiyorum yoksa izinmi vermiyorlar.

%d blogcu bunu beğendi: