Kısmetse Olur 2 Şubat Salı 2016 Neler oldu

Kısmetse Olur 2 Şubat Salı 2016 Neler oldu
Kısmetse Olur İfşaları ,Deşifreleri ve Yalanları ne kadar ortaya çıksa da izlenme oranları da bir o kadar artıyor. Nur Erkoç bir haftadır 3 aday tarafından yakın takip altına alınmıştı ama bugün seçimini yapıp Semih ile bir yola girdiklerini açıkladılar.Erdem ne yapacak Tekrar Melis’e dönecek mi tükürdüklerini yalama konusunda uzman olan Kısmetse Olur gelin ve damat adaylarının işi pek belli olmadığı için kimin kimle ne yapacağı belli olmuyor.Ayça ve Emre ayrılığı olay olmuştu sosyal medyada büyük tepkiler alan Ayça ,Emre yani ayem  tekrar bir olacaklar mı ? Emre ,Nur ve Gözde ile birşeyler deneyip ama sonuç olumsuz olmasından sonra gözler tekrar acaba Ayça ile birlikte mi olacak diye arayışa girdi bile. Eve yeni Gelen Boğaçhan Tuzcu ile Melis bir yola girdikten sonra Nur ve Semih de bir yola girince Erdem ne yapacak ?

Biz bu soruları sorarken Damatlar evinde erkekler oyun oynamakla meşgullerdi . Emre ,Adnan ,Eser ellerine lamba almış teefon gibi kullanarak taklit yapıyorlardı. telefon çalıyor cansel  aryor Eser telefona bakıyor tekrar çalıyor Ayça nın aradığını gören erkekler telefonu kırıyor kendi kendilerine oynuyor veletler.

Bugün eve tekrar gelen Melis’in teyzesi ve Nur’un annesi evde terör estirdiler kızlarını koruma içgüdüsü ile evdekilerini fırçalayan aile büyükleri neler yaptılar neler konuştular. hepsi Esek Adam sitemizde.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 2 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: