Kısmetse Olur 21 Aralık Eser Mehtap Taklit

Kısmetse Olur 21 Aralık Eser Mehtap Taklit
Kısmetse Olur Pazartesi Eser Sarı peruk Takıp Mehtap Taklidi Yaptı.Kırmızı odada Murat beyin üstünde Sarı Saç telleri gören Mehtap Eser’i kıskanmış oldu. Mehtap taklidi yapan Eser biraz aşırı gidip Murat’ın elinden tabakları alıp yere atıp kırdı.

Kızlar Evinde ise Mehtap hakkında dedikodu yaptılar Mehtap’tan tırstığını söyleyen Cansel’e Duygu Mehtapla Yalnız kalsan Sen korkarsın dedi.Eve Yeni Gelen futbolcu Gürkan ilk geliş Sebebim Burçak demişti ama eve geldiğinde burçak olmadığından Dany ile yoluna devam etmeye başladı ama daha sonra yaptığı açıklamada Daniela dan   bir darbe yersem Burçak  ile devam ederim dedi.Bu arada Eve yeni gelen Burçak ile Kırmızı odada görüşen Tankut Cv hazırlamış ve Takım elbise ile Burçak hanımın karşısına çıktı.

Mehtap ve Burçak Daniela hakkında konuşurken Mehtap Danide duygu yok o hep mantıkla hareket ediyor dedi ama Burçak hangi Mantık diye cevap verdi. Gürkan’ı tanımak isteyen Burçak ben mutlaka Burçak’ı tanımak isterim dedi.Gürkan ise İlk eve geldiğinde benim adayım yoktu ama Daniela dan bir şey hissetiğim için dany dedim B planı diye bir şey yok dedi.

Gürkan Sosyal Medya da Burçak için gelip seni alacam diye mesaj atmış Facebook’da mesaj atıp eve giden Gürkan Burçak Elendiği için Daniela  ile birlikte olan Gürkan iki dere bir arada kalmış gibi. Ama görünüşe göre bu hafta Daniela ile bir kavga edip Burçağa Sırnaşmaya başlar adam  futbolcu kendini yere atıp hakemi kandırmayı biliyorda kızlar arasında geçişimi beceremez.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 21 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: