Kısmetse Olur 3 Mart’ta Neler Olacak.Adnan ve Ceyda’nın Babası

Kısmetse Olur 3 Mart’ta Neler Olacak.Adnan ve Ceyda’nın Babası
Kısmetse Olur Bu hafta yine Finalde ilginç şeyler yaşanacak. Dani Elenecek Yeni Gelecek Betül AY olacak falan filan:) #aybat #Adcey # Canes ile tüm ayrıntılar akşama yazarız sağdan soldan duyduklarımızı ama #mehmur yani Mehtap ile Murat ilişkisi bu hafta kesin olarak bitecek. gelecek hafta Salı veya Çarşamba günü çok büyük kavga yapacak olan Murat ve Mehtap Çifti ilişkilerini tamamen bitirecekler.

Bakalım Mehtap ,Murat ile Ayrılınca Ali Sundu’ya yürüyecek mi ? Geçtiğimiz hafta Daniela elendikten sonra bir gece kulübünde kız arkadaşı ve iki erkek arkadaşı ile sabaha kadar gezmiş daha sonra sosyal medyada resmi paylaşınca paylaşan kişiye sen bilip bilmeden benim hakkımda yorum yapamazsın diye paylaşımda bulunmuştu. O fotoğrafı bulup burada paylaşayım bari .Kısmetse Olur 3 Mart ‘ta neler olacak Zaten az çok fragmanda belli Bakalım akşam Kısmetse Olur için ne açıklamalar ne dedikodular ne yalanlar ve İfşalar gelecek . 3 Mart Perşembe Kısmetse Olur da Yine Aileler geliyor Ceyda ve Adnan ın babası neler konuşacaklar Adnan Ceyda ile paylaştığı sırrı açıklamasından sonra Adnan’ın babası bu güvensizliktir dedi. Emre ise Hazal a “Hazal ben Sana gerçekten Aşık oldum “dedi .

3 mart perşembe yani bugün izleyeceğiniz bölümde babaların gelmesiyle ikili arasındaki buzlar eriyor ama barışmıyorlar önümüzdeki hafta adcey bitiyor önümüzdeki hafta Ceyda Adnan’a yemek yapıyor ama Adnan yemiyor Adnan dani yerine yeni giren yeni adayı Betül’e yürüyecek.

Daniela açıklama

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 3 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: