Kısmetse Olur 30 Kasım Kırmızı Oda ‘da neler oldu

Kısmetse Olur 30 Kasım Kırmızı Oda ‘da neler oldu

Kısmetse Olur 30 Kasım Eleme gecesi değişen kurallar ile Elenip tekrar evde kalan Serhan ve Eve yeni gelen Gelin adayı Hazal Fatma ile evin düzeni  değişti. Gelin adayları yeni gelen Hazal Fatma ile konuşurken kime talip olacağını öğrenmeye çalışıyorlar,Melis ise Hamsi gibi yerim dediği Hazal Fatma ‘yı sert bakışlarla izleyip laf çakmaya devam etti. Damat Adayları ise Erdem ve Eser evde sürekli kavga ettiler. Cansel henüz tam karar veremedi diye ikilemde kalan Eser ve Erdem arasında soğuk rüzgarlar esiyor.

Kısmetse Olur Bugün haftanın ilk günü olması sebebi ile Kırmızı oda günü. Seda hanım kızlara sordu Kırmızı odaya kim çağırır diye

Cansel ,Eser dedi.  Hazal İse Ercan Dedi Ama Erdem de İlgilendi. Ayça ise Banko isim Emre dedi . Melis beni kimse çağırmaz dedi ama Tankut belki çağırır dedi . Daniela ise Tankut dedi Mehtap ‘a sıra geldiği zaman Mehtap yine Muzurluk yapıp Tankut dedi. Tankut 3 kişinin gözdesi oldu demekki sakalı var sözü para ediyor. Seda Hanım evi terk ettikten sonra kavgalar başladı .Melis ile Hazal Fatma,Mehtap ile Daniela arasında laf atışmaları hızlı şekilde sürdü.

Damat Adayları ise Eser ve Erdem Kavgası evde sürekli huzursuzluk yaşattı.Murat ve Serhan yayında yaptığı açıklamalar hakkında konuştular.Serhan ,Murat’a sen bizden olgun birisin en son hata yapacak kişi sen olmalısın dedi.

Damat Adayları Kırmızı oda Tahmini ne oldu? Mehtap neden ağladı? Melis Ağlarken Erdem ‘in tesellisi olay oldu.Eser ,Erdem e Çizgiyi geçersen indiririm seni neden dedi? Erdem Çok fazla soru işareti var bunların altında nasıl kalkabilecek dedi ve Kırmızı odaya Cansel’i çağırdı.

 

 

İşte Aradığınız Konu  Canes Fanları Kınada Buluşuyor -Eser ve Cansel'in Kınası
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 30 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla