Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Kısmetse Olur 4 Temmuz Final Melis Neden Yok

Kısmetse Olur 4 Temmuz Final Melis Neden Yok
Kısmetse Olur 4 Temmuz Sezon Finali  Nur ve Batuhan Evleniyor muş diyelim ne olur ne olmaz. Artık bu evlilik ne kadar doğru ne kadar yalan onuda göreceğiz .Zuhal Topal’daki servis şoförü nikahı kıyarsa şaşırmayız.Bu arada Melis Buse neden yok diskalifiye mi oldu falan yazılarını okuyunca sağı solu araştırdık ama ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyoruz bir kaç şey öğrendik.Gerçi artık şaşırmam doğrudur Ceyda’dan sonra herşeye inanırız  ,Melis ‘i Batuhan dövmüş diyorlar ,Melis ile Batuhan eski arkadaşlardı belki bu yüzden pataklamıştır hani birbirlerini tanıyorlar bunun bana dişi geçmez diye dövmüşse dövmüşdür yoksa kimse cesaret edip Melis’e el kaldırmaz :))

Gerçi Melis Geçen gün evden Kısmetse Olur’a video gönderip alayını kalaylamış.Birde Cansel ile kavga etmişlerdi  galiba o günden sonra yoktu aslında hastanede falan görüntüleri vardı.Bakalım 2. Sezon kısmetse olur’da kim kimi dövecek. ALLAH’tan kanal d haber bu kısmetse olurdaki kavgalar için Ak partiyi suçlamıyor kadına şiddet 4 avrat  falan .

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 4 Temmuz 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın