Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Kısmetse Olur 7 Eylül Kırmızı Oda ‘ya Kim Kimi Çağırdı

Kısmetse Olur 7 Eylül Kırmızı Oda ‘ya Kim Kimi Çağırdı
Kısmetse Olur 7 Eylül Kırmızı Oda ‘ya Kim Kimi Çağırdı Görüntüleri Yayından sonra burada izleyebilirsiniz.

Kısmetse Olur ikinci sezon biraz hızlı başladı. Daha ilk günlerde tartışmalar evde yaşanıyor. Sizin de dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama karakterler geçen sezon ile çok fazla benzerlik gösteriyor. Gamze bu sezonun Mehtap’ı olacak. Evi baya karıştıracak. Onur Serhan gibi. Bu sezonun Nur yerine konumlandırılan ismi Hazal olacak. Hazal Rizeli olduğu söylemişti. İlerleyen günlerde siz de göreceksiniz ki sesi ile ön planda olmaya çalışacak. Amacı yarışmadan sonra da bu işin içine girmek. Daha ilk günlerden uzaktan bakıp çok iyi niyetli düşünmeyin çoğunun ayrı BOMBASI var. İlerleyen günlerde kanıtları elime ulaştığında paylaşıcam. Özellikle de Deniz’le ilgili bomba var.

Bugün programı izleyemeyen dostlarımız için bilgi olsun. Bugün Seda hanım hem gelin hem de damat adaylarına favori gelin adaylarını sordu. Erkekler evinde en çok ismi söylenen isim Adnan oldu. Damatlar evinde ise Semih Hazal’ı, Onur Gamze’yi, Gökhan Hazal’ı, Adnan Didem’i, Şahin Hazal’ı, Tolga Didem’i, Ceyhun Hazal’ı, Aykut ise Serap’ı söyledi. Sizin favori çiftiniz kim.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 7 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın