Kısmetse Olur 6 Şubat Gözde Eleniyor – Hazal Yeni Gelin

Kısmetse Olur 6 Şubat Gözde Eleniyor – Hazal Yeni Gelin
Kısmetse Olur Gerçekleri Biz bir adım öndeyiz Kısmetse Olur 6 Şubat Haftanın Finalinde SMS oylaması sonucu Birinci olacak İsimler Nur Erkoç ve Murat  . Yani Bu Hafta SMS halk oylaması Sonucu Koruma Altına alınan isimler Murat ve Nur Olacak 6 Şubat ‘ta . Çeki Kazanacak ve 10000 TL sahibi Murat Olacak. Oylama Sonucu Damat Adaylarından Semih Eleme Tehlikesini Murat çeki kazanması sonucu sona erip Semih Evde Kalacak. Gelinler Evinden 7 Şubat ‘ta Gözde elenecek ve Gözde Kısmetse Olur Evine Veda Edecek.

7 Şubat ‘ta Elenen İsim Gözde olacak Semih 10.000 TL yi murat kazandığı için evde kalacak. Kısmetse Olur Evine Yeni gelen isim Hazal Olacak Gözde elenecek Yerine HAZAL  Gelecek.

Koruma alan diğer iki isim ise Adnan ve Mehtap Olacak. Semih ve Emre ilk oylamada Aynı oyu alıp ikinci oylama olacak ve Evden Semih’in gitmesi istenecek. Emre bile oylamaya kalıyorsa durum vahim gibi.Mehtap 2. oylamada Semih yazınca Nur üzülüp Ağlayacak galiba.

Eve Yeni Gelen Sarışın Hazal Gelince Emre ile ilgilenecek . Yeni Gelin adayı Hazal Eski Hazal Değil yeni bir Gelin adayı Olan Hazal Sarışın Bakalım Emre İle Hazal Neler yaşayacak. Yeni Gelin Adayı Hazal Kim ?

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 3 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: