Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Kısmetse Olur 71. Bölüm Eleme Gecesi

Kısmetse Olur 71. Bölüm Eleme Gecesi
14. Hafta 9 Ocak Final Gecesi Kısmetse Olur Koruma haftasında Halk tarafundan koruma altına alınan Cansel ve Eser oldu romantik ödülü kazanan çiftin Hediyesi olarak başka bir ödül için çift seçmesi gerektiğinden Murat ve Mehtap  için haklarını kullanıp onları yemeğe gönderdiler.

Evde Kalan Emre ve Nur birlikteliklerini değerlendirirken Emre Nur ilişkisini bitirmek için elinden geleni yaptı Nur baskı yapınca ne oluyor sadece birbirmizi tanıyorduk dedi. Ama Nur daha önce evlilik yaptı ve ilk geldiğinde söylemediği için Emre biraz alınganlık yaptı. Emre seninle benim aramda bir Duygu paylaşımı olmadı neden bu kadar üstüme geliyorsun dedi Nur ‘a. Emre ,Daniela ile Birliktemi yoluna devam edecek?

Mehtap ve Murat ise romantik yemeklerinde  birbirlerini tanımaya gayret ederken Çıkma işini bitirelim evrimleşelim diyen Murat’a Mehtap Çıkma işini ben çıkardım bırak da ben karar vereyim ne olacağına diyerek kesip attı.

  1. Bölüm Kısmetse Olur final gecesinde kim elendi yeni gelecek Çift kim? Bu akşam elenmeyeceklerini garanti eden Cansel ve Eser dışında kim elenecek ? Evde kızların bir çoğu Serhan ,Fatma ilişkisine karşı oldukları için en çok adı yazılacak kişi Serhan olacak gibi. Gelinler evinde ise en çok ismi yazılacak kişi Daniela görünüyor.
loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 9 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın