Kısmetse Olur 82. Bölüm Salı Melis ile Erdem’in Ailesi

Kısmetse Olur 82. Bölüm Salı Melis ile Erdem’in Ailesi

Kısmetse Olur 26 Ocak Salı 82. Bölüm de yine Kavgalar ve çakma romantik anlar ile ekranlarda Melis ile Erdem’in ailesi yüzleşmek için tekrar Kısmetse Olur misafirleri oldular Melis’in teyzesi ve Erdem’in annesi  evde neler konuştular Melis ‘in teyzesi bu sefer tüm suçun tamamen Melis de olduğunu söyledi Erdem ‘in kolundaki dövmenin bahane olduğunu söyleyen teyzeye Melis ne cevap verdi ? Erdem annesi ile görüşürken gelen Melis ile kavga etti.

Melis ve Erdem’in ailesi Kısmetse Olur evine yeniden geliyor ve iki aile arasında yüzleşme gerçekleşiyor! Erdem’in Annesi Feride hanım Melis’in teyzesi Ayten hanım neler konuştu?

Mehtap ise çıktığı gençten yani Murat beyden şimdiye kadar görmediği ilgiyi bu hafta gördü dün damatlar evindeki tüm erkekler ile Mehtap için sürpriz hazırlayan Murat Bugün ise Gelinler evine gelerek Bahçede Mehtap için sofra kurdu  Mehtap ve Murat bahçede kahvaltı ederken neler oldu ?

Emre ile bir yola girdik birbirmizi tanıma kararı aldık kırmızı odada diyen Gözde’yi Emre yalancı çıkartmıştı bakalım Emre ve Gözde ilişkisine Ayça nasıl tepki verecek .Kısmetse Olur Yeni Bölümü 82 . Bölüm Salı Günü Kanal D ‘de

Erdem’in dövmesi Dövmede ne yazıyor Eerdem eski sevgilisi kim? Bu arada Mehtap bu ne güzellik  maşallah.          MEHTAP RESİMLERİ 

 

 

 

İşte Aradığınız Konu  17 Kasım 2015 Kısmetse Olur -Melis - Cansel-Erdem Kapışması
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 25 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla