Kısmetse Olur Ayça Emre Romantik Yemek

Kısmetse Olur Ayça Emre Romantik Yemek
Kısmetse Olur  22 Ocak Cuma günü Halk oylaması kimler Ödül kazandı derken Kısmetse Olur Fragmanında Ayça ve Emre Daniela ile Tankut romantik yemekte göründüler.AYça ödül kazanıp Emre ile paylaştığı kesin gibi Emre ve Ayça Yemek görüntüleri bir parçasını yayınlıyoruz. Melis ise Semih ‘in kendini terk etmesinden sonra içerde ben artık Mutlu olmak istiyorum sığınacak bir liman istiyorum diye Nur ile ufaktan dertleşip atışıyorlar. Emre ve Ayça yemekten sonra tekrar bir yola çıkacaklarmı yoksa Emre , Gözde ile mi yola çıkacak.

Şuan evde Eşsiz olan Mehtap,Erdem,Murat,Gürkan,Emre  bakalım bu damat adayları hangi gelin adayına kürek çekecekler. gelinler evinde Melis ile dertleşen arkadaşlar Erdem’i övüdüler Erdem’in Melis’i çok çok sevdiğini çok değer verdiğini Semih gibi Annesinin bir lafı ile Melis’i terk etmediğini dile getirdiler.

Kısmetse Olur 80. Bölüm de Neler oldu neler yaşandı Oylama sonucu ne çıktı .Ayça Kısmetse Olur da Emre ile Yemekte Neler Konuştu ? Kısmetse Olur Emre Ayça ile Yemekte neler Konuştu ? Kısmetse Olur Facebook Sayfasında neler anlatıldı ? #AyEm yine doğuyormu ?              ÖDÜL YEMEĞİ GÖRÜNTÜLERİ  

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 22 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: