Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Kısmetse Olur Ayça Üzerine mi gidiliyor?

Kısmetse Olur Ayça Üzerine mi gidiliyor?
31 Ocak 2016 Pazar Kısmetse Olur Eleme gecesi neler yaşandı Damat adayları ve Gelin adayları kozlarını paylaşıp yüzleştiler.Dün programa katılan Fanların yorumlarından sonra bugün Ayça yine diken üstüne koyuldu koskoca program Ayça  üzerine kurulmuş gibi Ayça evden gittikden sonra sosyal medaydan gelen tepkiler nedeni ile Ayça geri döndü ama sanki Ayça’yı gömüp öyle göndermek istediler. Dün Halk tarafından koruma altına alınan Mehtap ve Murat bugün eleme tehlikesini atlattı kim  Elenecek ? çoğu zaman halk tarafından koruma altına Alınan Ayça  bugün Damatlar bir olup tekrar evden gönderecekler mi ? Eser neden Ayça’ya bu kadar takıntılı Ayça’ya laf attığı zaman Eser bildiğin cam kenarına pusu kurmuş dedikoducu lar gibi iğrenç geliyor . Bu hafta kim Kısmetse Olur da kim elenecek ? Kısmetse Olur Kim eve gelecek ? Emre ve AYça neden kavga ettiler özellikle Damatlar neden Ayça’yı haksız gördü yoksa Ayça yı gömecekler mi? Ayça ve Semih neler konuştu ?

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Bugün Eklendi: 31 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur Ayça Üzerine mi gidiliyor? (3 Yorum)

  1. Kısmetse Olur Murat’tan Mehtap’a Sürpriz Özür için One Response (Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)