Kısmetse Olur Elenenler Ve yeni Gelenler

Kısmetse Olur Elenenler Ve yeni Gelenler
7 Kasım 5. Hafta’da Kısmetse Olur finalinde Kimler Elendi? Kısmetse Olur’da bu hafta Eleme Gecesinde İki İsim Belli Oldu,Adnan ve Daniela ‘nın elendiği gecede üzülenlerde oldu sevinenlerde. İlk Kurada Elenen Adnan ve İkinci Denemede Elenen Daniela  Kısmetse Olur’dan Ayrılan isimler oldu. Yeni Gelen Gelin ve Damat Atayları ise Sermin ile Önder Bu iki Yeni Yarışmacı 6. Hafta Kısmetse Olurda Neler yaşayacak izleyip göreceğiz .

Artık Kısmetse Olur Daha stratejik olaylarla ilerleyecek gibi her hafta istenmeyen kişilerin elenmesine halkın payı var Sms ler ile koruma altına alınan isimlerden sebep elenen isimler Adayları şaşırtıyor. Daniela ve Adnan elendiği zaman bir çok isim bu haksızlık dedi tabi herkesin isteği farklı olunca kime göre haksızlık kime göre haklılık o değişir.

Yeni Gelen Gelin Adayı Kim : Sermin Yeni gelen bayan Yarışmacı 26 yaşında  Kayserili ve Sigortacılık işi yapıyor. Sermin Yarışmayı sürekli takip ettiğini ve Evlenmek için katıldığını söyledi.

Yeni Gelen Damat Adayı kim : Önder yeni gelen damat adayı Yaşı 28 Otomobil sektöründe ve oğlak burcu . Yeni Gelen yarışmacılar Kısmetse Olur Yarışmasının gidişatını değiştirecek gibi .

Murat,Duygu ve Mehtap Arasındaki Olaylar :

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 8 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: