Kısmetse Olur Ercan ve esprileri evde kavgaya sebep oldu

Kısmetse Olur Ercan ve esprileri evde kavgaya sebep oldu

Kısmetse Olur  Evde gergin anlar Ercan ve esprileri evde kavgaya sebep oldu.

Benim esprilerime tüm Türkiye güldü siz gülmüyorsunuz sizin espri anlayış seviyeniz belli oldu dedi.Geçen günlerde yaptığı espriyi örnek gösteren Ercan benim sevdiğim kız I love You demeyecek “Çay Love You” diyecek diye bir espri yapmıştı  Ercan’ın soğuk esprileri her zaman konu olmuştu evde Espri yapınca tüm damat adayları kaçışıyordu.Daha sonra Ercan,Tankut,Emre toplanıp  tartıştıkları konu hakkında konuşurken Kavga ettiler.Ercan’ın Tavırlarına sinirlenen Emre Alın bunu buradan diyerek bağırdı.Ercan hakkında evde Kaos ile besleniyor dediler.Ercan ise yaptığı açıklamada beni sevmiyor olabilirler ama bana saygı duymak zorundalar dedi.

Gelinler Evinde ise Ayça üzerinde yapılan yorumlarda tüm gelinler kendisini ön plana çıkarmaya çalıştılar.Hadi biz biliyoruz Kısmetse olur’un yalanlarını tüm gelin ve damat adayları Mankenlik ve Oyunculuk ajansından olduğu video’sunu yayınlamıştık Ayça’nın nişanlısı dedikleri Halil’de Küçük Ağa dizisinde görmüştük.

Kısmetse Olur ‘da Bugün yaşanan gerginlikler ve hafta Boyunca Ayça ve Emre olayı Halk oylaması dedikleri şeyi etkileyecekmi ? Bugün Kim koruma altına alınacak.

Emre Koruma Altına alınacak mı? Ayça Koruma Altına alınacak mı? Cansel Koruma Altına alınacak mı? Duygu Koruma Altına alınacak mı? Mehtap Koruma Altına alınacak mı? Melis Koruma Altına alınacak mı?Nurçin Koruma Altına alınacak mı? Tankut Koruma Altına alınacak mı? Murat Koruma Altına alınacak mı? Ercan Koruma Altına alınacak mı? Serhan Koruma Altına alınacak mı? Eser Koruma Altına alınacak mı?Erdem Koruma Altına alınacak mı?

Koruma Altına Alınan Gelin Adayı : Cansel Oldu

Koruma Altına Alınan Damat Adayı :Eser Oldu

İşte Aradığınız Konu  Esra Erol'da Kavga Ercan Ve Erman Bey Kavga Etti - Video
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 11 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla