Kısmetse Olur Erdem İle Melis Barıştı – mı ?

Kısmetse Olur Erdem İle Melis Barıştı – mı ?
Kısmetse Olur Erdem İle Melis Barıştı – mı ? Kafa yandı benim artık kim kimle kimin sevgilisi kim kimin düşmanı bu kadar rahat bir milletsek 3. sayfadaki cinayetlerin sebebi nedir ,yada Kısmetse olur daki olaylar doğru ise Müge Anlı mı yalan program yapıyor. Kısmetse Olur da Bugün Melis ile Erdem mi barıştırmak için planlar yapıldı Çiçekler hediyeler geldi kimden geldi Hayranlarından mı yoksa Erdem’den mi .Bu kaçıncı ayrılık birleşme başkasına gidip geri dönmeler bırrrr bu ne mide .

Boğaçhan eve geldiği zaman Melis ile tanışmak istemesi sonucu olumsuz olması Melis ‘in fazla yaklaşmaması akıllarda soru işareti bırakmış olacak ki Melis ile Erdem içinde hala kıvılcım mı var diyen bazı arkadaşlar birleştirmeye çalışıyor bu ikiliyi. Erdem ile Melis barışsın da biraz laf sokayım diyen Mehtap bir yandan Eser barışmalarını ben istemem Mekis o kadar Laf soktu Erdem’e demesi .

Tankut nikah memuru gibi Melis ile Erdem den söz isterken kabul edip yemin edermsiniz derken melis evet dedi ama Erdem Hayır dedi. Melis ile Erdem’in fanları ikinci şans için bugün yaptıkları sürpriz nasıl sonuçlandı Melis ile Erdemi birleştirecek mi yoksa ayrımı kalacaklar ?

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Bugün Eklendi: 12 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: