Kısmetse Olur Eser ve Cansel Eski Sevgili Dövmesi

Kısmetse Olur Eser ve Cansel Eski Sevgili Dövmesi

Kısmetse Olur programı  artık deşifre ve ifşalar ile daha çok kitleye sahip oldu sanırım ki bunu kullanıyorlar. Önce  bir dedikodu çıkıyor daha sonra Sunucu Seda kızmış şekilde geliyor hım sizi döverim gibi bakış atıyor ve açıklıyor sonra herkes o kişiyi cezalandırıyor.

Eser’in eski sevgilisi Resimleri internette yayınlandıktan haftalar sonra Cansel  eski sevgilisinin dövmesi yüzünden Eser ile yeni kavga yapmaya başladı. Ayça şimdi Emre’yi tehdit ederek bildiklerimi açıklarım o zaman görürsün diyor burası yeri değil ayıp şeyler diyor o resmi bir önceki yazımızda yayınladık zaten yakında oda çıkar programa az ilgi toplasın diye beklerler.

Tankut hala evli diye dedikodular var oda daniela ile biraz yakınlaşsın az beğeni sms toplasın onu da çıkarırlar izleyicisi çoğalsın diye. Muhasebeci denilen Mehtap Zaten Manken çoğunlukla Fuar mankeni olarak bir çok resmi var onunda çıkar resimleri zaten çıkmışta birleri ile selfie çekmiş. Birçoğunun zaten ajanslarla çalıştığını bile bile hergün izleyip ne kadarda birbirlerine yakıştılar diyenlerde var. Eser’in sevgilisi Maaxx West diye biri internette dövmeli kız var cıbıldak fotolar cekmiş o eser’in sevgilisi diyrolar.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 19 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla