Kısmetse Olur Gürkan Elendi

Kısmetse Olur Gürkan Elendi
Kısmetse Olur Eleme gecesi Ayça kendi kendini pişti edip çeki kazanarak Gözde nin evde kalmasını sağladı. Ayça çeki kazandığı için Gelin adayı Gözde elemeden  Kurtuldu ve Gürkan elenen Aday Oldu .

Gözde Deniz Kim ?

Kısmetse Olur evinde yeni gelen yarışmacı Gözde Deniz 1994 doğumludur. 22 yaşındaki güzel gelin adayımız Gözde, İstanbul’da yaşıyor. Yeni gelin adayı Gözde’nin mesleği turizm. Annesi ile yaşayan güzel gelin adayımız bakalım gerçek aşkının kısmetse olur evinde bulabilecek mi?

"SPONSOR REKLAM"

Gözde’nin Yaşı: 24
Gözde’nin Kilosu: 59
Gözde’nin Boyu: 168
Gözde’nin Mesleği: Turizm
Gözden’nin İnstagram Hesabı: https://www.instagram.com/gzdednzzz/

Gürkan Demirci Kimdir?

Kısmetse Olur evinden elenen Ercan’ın yerine damatlar evine yeni gelen yarışmacı Gürkan Demirci oldu. 33 yaşında olan Gürkan Demirci Türkiye- ABD arasında gidip geldiğini söyledi. 7 yaşında bir oğlu olan Gürkan Demirci, ‘oğlu için yaşadığını’ söyledi. Sivaslı olan Gürkan Demirci futbolcu.
İşte Aradığınız Konu  7 Kasım Kısmetse Olur Final
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Bugün Eklendi: 24 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla