Kısmetse Olur Kim Elendi – 26 Aralık 2015 – Serhan Fatma

Kısmetse Olur Kim Elendi – 26 Aralık 2015 – Serhan Fatma
Kısmetse Olur Cumartesi gecesi eleme gecesi Koruma altına alınan isimlerden Murat ve Eser Damat adayları Gelin adayları ise Melis ve Cansel oldu.

Peki  Serhan’ın Fatma sı eve gelecek mi Fatma eve gelecekse Serhan Bugün elenirse neler olacak.

Cansel ,Gürkan’ın gitmesi için oy kullandı samimiyetine inanmadığı için Erdem ,Mehtap ismini yazdı Daniela ise Serhan’ı yazdı Emre yalnız olan Nurçin ismini yazdı Melis ise Gürkan Daniela ya bağırdığı için Gürkan ismini yazdı Serhan da tabiki Daniela ismini yazdı Nurçin ise Fatma ‘yı özlediği için Serhan ismini yazdı,Gürkan ve Duygu   kimi yazdı göstermediler üç kağıtçılar Murat ise Nurçin ismini verdi duruma bakılırsa eve Serhan ‘ın Fatma’sı gelecek galiba gelsin gelsin de adam yan baktın diye kavga eder herkesle 🙂 Gelin adaylarından en çok yazılan isim Nurçin ve Daniela oldu.

Şimdi Serhan Evde Kalacak mı? Evde Kalırsa Fatma Gelecek mi? Serhan gidip Fatma Gelirse neler olacak ? oflan of  hepsinin manken ve oyuncu olduğu anlaşılan yarışmacıların bu yapmacık tavırlarına ,ağlamalarına ne diyelim şimdi Hepsi zaten oyuncu ne yapalım inanalım mı yoksa inanmış gibi görünüp izleyelim mi? Serhan ismi çok yazıldığı için yazan kişilere çok kortunuz ben fatma ya milyonların önünde kendimi  affettirme şansımı elden almaya çalışıyorlar dedi.

Gelin Adaylardan Kim Elendi : Nurçin Elendi 

Damat Adaylarından Kim Elendi :Serhan  elendi  Tabi – Serhan Fatma ya Evde mi dışardamı kavuşacak? Çeki Eser Aldı ve Serhan Evde Kaldı

 Tabi çeki Eser alırsa serhan evde kalacak ama duruma bakılırsa Erkekler evde kalacak Kızlardan biri gidecek. Serhan Evde  Kalır yine .

kısmetse olur 26 aralık  , kısmetse olur fatma ,kısmetse olur kim elendi 26 aralık ,kısmetse olur serhan fatma 

kısmetse olur kim elendi, kısmetse olur bu hafta kim elendi, 26 aralık kismetse olur kim elenecek, kismetse olur elenen damat kim, kismetse olur elenen gelin kim, 26 aralık yeni gelin kim, 26 aralık kısmetse olur elendi, kismet olursa kim elendi, 26 aralık yeni damat, serhan elendi mi, NURÇİN elendi mi?
loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 26 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: