Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Kısmetse Olur Kim Elendi -Kim Diskalifiye oldu ? Kısmetse Olur Esra Kim

Kısmetse Olur Kim Elendi -Kim Diskalifiye oldu ? Kısmetse Olur Esra Kim
Kısmetse Olur Kim Elendi -Kim Diskalifiye oldu ?

Biliyorsunuz Kısmetse Olur’da bu hafta Semih ve Deniz potaya girdi. Hazal ve Adnan Birinci oldu ve en çok yazılan isim Semih ve Deniz oldu çeki kazanan Adnan sayesinde Semih evde kalma hakkı kazandı ve Deniz Elendi .[toc]

Birde Evin burnu hacada delikanlısı Tolga var iki uyarı alan Tolga diskalifiye oluyor. Tolga Neden Diskalifiye oldu? bir çok dedikodu var TOLGA NEDEN DİSKALİFİYE OLDU .

Tolga Diskalifiye Olup elenecek, Deniz bu hafta oylama sonucu elendi. Haftaya Kim eleniyor ? Deniz’in yerine eve Esra giriyor.

Kısmetse Olur Esra Kim ? ESRA KİM RESİMLERİ

Haftaya Kısmetse Olur’da Serap Eleniyor 2 Ekim Kısmetse Olur Serap Eleniyor. Şahin Elenmiyor.

Tolga Diskalifiye Oldu diye eve iki damat adayı birden girecek. Arif ve Metehan.

Kısmetse Olur Esra Yeni gelin adayı kim :Esra Ailesi ile birlikte yaşıyor ve Gökhan için Kısmetse Olur evine gelmiş.

Kısmetse Olur Arif kim?

Kısmetse Olur Metehan Kim ?Bilgileri

TOLGANIN DİSKALİFİYE SEBEBİ RESİM

25-26 Eylül haftanın finalinde sonuçlandı. Suat Bey’in Tolga’ya yaptığı şaka sonrası 2 uyarı alan Tolga Kulakçı son uyarı ile diskalifiye edildi. Bu olay Kısmetse Olur evinde yaşanan ilk gelişme olarak tarihi geçti. Geçen hafta ki kısmetse olur evinde ilk birlikte olan çift olan Semih ile Hazal‘ın ardından gündem bir anda değişti.

Kısmetse olur evine yeni gelen Arif ve Metahan bakalım ne gibi olaylara şahit olacak. İkilinin hakkında bilgiler var mı? Arif ve Metehan Kim? merak edilen detayları önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız.

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 26 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın