Kısmetse Olur !! Neler Olur Neler

Kısmetse Olur !! Neler Olur Neler
Kısmetse Olur
Kısmetse Olur Cansel Çördük

Kısmetse Olur biri bizi gözetliyor tarzında Yarım pansiyon tadında Asgari ücret ile çalışılan bir izdivaç programı . Sunucu Seda AKGÜL ile bir o kadar resmi  evlendirme programı .Bildiğiniz Salı pazarına çıkıp seçmece domates alıyorsunuz gibi kendinize eş seçiyorsunuz,ama pazar bu ya başka müşteride sizin seçmek istediğiniz domatesi seçebiliyor.Neyse Bir çoğumuz nasıl domates seçilir hangisi  salata ya konur hangisi turşuya biliyoruz gelelim asıl konuya. Kısmetse Olur Bu hafta Eski elenen Eser  ile Daniela gelmişti,Eser gitmeden önce evde Cansel ‘e sarıyordu ama elenince Melis ‘e Saran Erdem ,Cansel ‘e sarmaya başladı offf ne sarmal iş  bu.

Neyse Eser geldi Erdem‘in elinden Canseli Almaya karar verdi 1 Haftada aşk olmaz diyen Eser İlk görüşte aşka inana bir kişilik.Birde Bu kırmızı oda var 5’er dakika çiftler girip konuşuyorlar orda bu Eser bizim kıza Yani Cansel’ e Mektup veriyor ama Erdem daha Önce Cansel hanıma o mektubu alma diye uyarmış ama bizim kız Cansel kibarlık olsun diye alıyor ve ortalık karışıyor.

Birde Bizim Ayça hanım kızımız ile Emre Eniştemiz var Emre fitness öğretmeni ama Kısmetse Olurda At eğitmeni rolünde sen Tut at gibi kızı Ayça yı Eğit Tabi Ayça hanım kızımız herşeyi alttan alıyor ne derse tamam Emre diyor ama Emre ne bilsin “Sessiz Atın Çiftesi Pek Olur” yazık şimdiden yazık acıyorum garibime. Bu Kısmetse Olur ‘da say say bitmez maşallah 7 kız 7 erkek var hele bir evin haşarı kızı (karısı) Mehtap Var ki valla insanın cebine koyup besliyesi geliyor onu görünce, şirin mi ? şirin ama bi o kadarda manyak bu karı. Her şeye herkese karışmadan duramıyor ama harbi kız ha sevdim Mehtap hanımı o evin olmazsa olmazı bence. Birde tabiki Serhan abimiz var ekrana çıkınca kahvedekiler ayağa kalkıp Reis diyor o otur diyince oturuyorlar Şaka yaw  oturmadan izliyorlar.Bu Serhan Bildiğin Çakma Turabi .Turabi abisi gibi yapıp işi götürmeye çalışıyor ama Çin malı olunca bir yere kadar demi .

İşte Aradığınız Konu  Kısmetse Olur Nur Kırmızı Oda Erdem,Semih,Selçuk

Neyse Kısmetse Olur bana kalırsa ne Türk Aile yapısına Ne Amerika Aile Yapısına Ne Avrupa Nede Bizim mahallenin Alt yapısına uyuyor ama izliyoruz işte Dizi misali izleniyor yoksa kimse yemiyor yani. CANSEL ÇÖRDÜK RESİMLERİ

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 23 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla