Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Kısmetse Olur Semih ve Emre & Erdem Kavgası

Kısmetse Olur Semih ve Emre & Erdem Kavgası
Kısmetse Olur Semih ve Erdem kavgası ile başladı Melis ile ayrılan Erdem sıcağı sıcağına Semih Melis yakınlaşmasını eleştirirken tartışma büyüdü. Emre Evde yaşanan tartışmanın sorumlusunu Semih olduğunu belirterek Kardeşime öyle davranamasın aklını alırım dedi bakalım bu kadar akılsızların içinde Emre ,Semih de akıl bulup alabilecek mi ? Emre ile Semih kavga edip diskalifiyemi olacaklar .

Eve tekrar gelen Ayça ya bir araba dolusu çiçek geldi  herkesin şaşkınlıkla baktığı bir araba dolusu çiçeği Ayça ya kim  gönderdi evde çiçek yüzünden yine olaylar mı çıkacak  yoksa sürpriz bir gelişme mi olacak 20 Ocak Çarşamba günü Kısmetse Olur neler oldu . Evin Cıvık kızı Melis ile Semih yakınlaşması ortalığı karıştırdı Nur ile Erdem mi yoksa Nur ile Emre mi birlikte yola çıkacak. Melis ile Erdem Neden ayrıldı ? Semih  geldikten sonra Nele roldu ? Damatlar evinde neden kavga çıktı ? Kendi elleri ile Adnan a çorba yapan Ceyda eli ile Çorbayı yedirdi. Cansel ve Eser ayrıldımı ? Evlilik ten vazmı geçtiler ?

Kısmetse Olur  78. Bölüm ‘de neler oldu ?

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 20 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kısmetse Olur Semih ve Emre & Erdem Kavgası (1 Yorum)