Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Kısmetse Olur Yalan Üzerine Kurulmuş.

Kısmetse Olur Yalan Üzerine Kurulmuş.
Kısmetse Olur 2 Nisan Halk Oylaması sonucu Semih  1. Oluyor Nur ise Gelinlerden Birinci Nur Çeki Alacak ve Ali Sundu Elenecek. Biz Halk olarak Hadi oğlum pipini göster diyoruz ya o yüzden mi gece kulüplerin de her gün bir kadınla birlikte olan ve sosyal Medyada Odun diye adlandırılan Semih ‘i Birinci yapıyoruz.Bence Kış AYı bilinç altımızda odun kömür olduğundan direk Semih e oy verildi 🙂 yada Kadınların üstüne basa,basa ve Eze ,eze izlenen Kısmetse Olur programı bakın Türkiye nin gerçeği bu demeye mi çalışıyor.  Yüzlerce twit okuyorum Sosyal medyada girmediğim delik kalmadı Semihi destekleyen görmedim kim bu oyu veren anlamadım.

Zaten artık eminim programın formatı bu herkesi  bilerek ifşa edip yalanlayarak izlenme alıyor yoksa koskoca yapım şirketi malmı bunlar sözleşme anlaşma yokmu ellerinde ben bile yapsam o programı bazı şeyleri kısıtlar altınada imzayı alırdım.ok gözde çıkar video yayınlar ben Emre ile sevgili idim Hazal  yüzünden ayrıldık der. Sonra biri çıkar Emre Hande  isimli biri ile nişanlı Hande ise Hazal ile Akraba der. Murat ve Semih her gece barlarda neredeyse her gece evliliğin ilk gününde yapılanı yaparlar. Melek Çıkar Eser benim der Halil Çıkar Ayça benim der Umut Kaya Cansel benim der Yuh ula Uyanıklara bak Komple Reklam Kokuyor. Bakalım Kısmetse Olur 3 Nisan da Kim Gelecek yeni Yeni ifşalar Yeni yeni dedikodular.

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 28 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın