Kısmetse Olur Yeni İfşa -Kim Ne Kadar Ücret Alıyor

Kısmetse Olur Yeni İfşa -Kim Ne Kadar Ücret Alıyor
Kısmetse Olur Yeni İfşa. Şimdi Yazacaklarımız İnternette Sosyal Medyada dolanan Dedikodudur bizimde işimiz gücümüz olmadığı için dedikodu yazalım dedik. Şimdi Kısmetse Olur 21 Şubat Pazar 2016 Final Eleme gecesin de Kim elenecek ? Kimin Eleneceği her zamanki gibi belli ama önce şu ev içinde neler oluyor,ona bakalım, Cansel ve Eser, #CanEs yani (otobüs firması gibi ) .Cansel ve Eser bu hafta sürekli kavga edecekler Cansel’in burnunu kıran Eser hapse düşecek :)şaka,şaka .

Cansel ve Eser kavga edecekler kısa süreli ayrılık yaşayacak olan çift bu hafta ödül kazanamayacak. Bu Hafta SMS oylaması Birincisi Olan isim Adnan Kızıltaş olacak.gelin adaylarından Nur 21 Şubat gece olunca 22 Şubat ‘ta Gelin adaylarının içinden birinci olan isim olacak. İsimleri en çok yazılan ve eleme heyecanı yaşatan iki isim ise Gelin adaylarından Ayça ve Damat Adaylarından Yeni Gelen isim Bedirhan olacak. Nur çeki kazanacak ve Ayça evde kalacak ama Bedirhan geldiği gibi gidecek .

Bu hafta Ayça ,Nur’u kurtarmıştı Önümüzdeki hafta ise Nur ,Ayça’yı kurtaracak .Bu arada Evde kalan ve Evlenmek isteyen damat ve gelin adayalrı  öle bedavaya durmuyor Reytinglerine göre ücret alıyorlar. En fazla Ücreti  gelinler evinde Ayça alıyor,damatlar evinde ise Eser en yüksek maaşı alıyorlar Haftalık 12.500 Tl alan bu iki ismi Diğer adaylar takip ediyor. En az ücreti Boğaçhan alıyrodu ama oda elendi 2500 TL haftalık alan Boğaçhan Tuzcu bu hafta elenmişti. Cansel,Nur ,Mehtap ,ceyda bu sırayla gidiyor en az şuan programda olan isimler 6000 TL haftalık alıyor.

Yarışmacıların aldıkları ücretler. SMS ADETİNE GÖRE ÜCRET NE GÜZEL İŞ,NE KADAR SAZAN O KADAR PARA 🙂

Kısmetse Olur aday maaşları,

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 15 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: