Kısmetse Olur’a Yeni Gelen İsim Fatma ‘mı Ozan mı ?

Kısmetse Olur’a Yeni Gelen İsim Fatma ‘mı Ozan mı ?
Kısmetse Olur Eleme gecesi  Yeni Yılın İlk Eleme heyecanı 02/01/2016 Cumartesi günü  Başladı.Mehtap ve yaptıkları ile başlayan Seda Akgül hanım Mehtap ile alakalı videoları gösterip Mehtap artık sakinleşti dedi. Melis sürekli Mehtap Erdeme Aşık beni Erdem’den ayırmak için elinden geleni yapıyor dedi durdu.

Dün gelen SMS ‘ler ile birinci olan Emre ve Cansel Koruma altına alınmıştı Gelin adayları erkek adaylardan koruma aldığı isim Tankut oldu ve TANKUT koruma altına alındı. Damat Adayları ise Nur’u koruma altına alındı ve Emre,Tankut,Nur,Cansel Elenmeyecek.

Peki Bu akşam Kim elenecek  2 Ocak Cumartesi gecesi eleme gecesinde çekin sahibi kim olacak ilk sürpriz olarak  damat ve gelin adayları önceden gösterildi  ve Serhan ‘nın Fatması ile Ozan gelecek ama Gelin adayları Serhan’ın ismini yazdı şimdi Serhan elenir ve Fatma eve girerse neler olacak alsana kaya nerene dayarsa daya :)) Serhan Canlı yayında Fatma ya Ben sana Kurban olurum Fatma dedi ama bakalım neler olacak. Eleme Gecesi Fatma ile Serhan Neler konuştu .Fatma Kısmetse Olura geldiği için Serhan gözyaşlarına boğuldu yine.

"SPONSOR REKLAM"

Kısmetse Olurda Elenen İsimler Kimler :

Damat Adaylarından Elenen İsim :Serhan  Çek Emre ye çıkarsa Serhan Evde Kalacak.

Gelin Adaylarından Elenen İsim : Burçak Veya Daniela elenen isimlerden birimi olacak ?

Gerçi 2016 nın sürprizi diye sürekli fragmanlarda gösterilen sürpriz kimse elenmeyecek olabilir. bakalım kısmetse olur serhan fatma buluşacaklarmı ?

Melis ve Mehtap’tan Serhan ve Fatma taklidi!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 3 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla