Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Koli Fiyatı Hesaplama – Koli Fiyatı Nasıl Hesaplanır ?

Koli Fiyatı Hesaplama – Koli Fiyatı Nasıl Hesaplanır ?
Koli Fiyatı Çıkarma: Koli Fiyatı Nasıl Hesaplanır ,Koli neredeyse hayatımızda vazgeçilmez ürünlerden biri oldu.Ev taşımak için,eşyaları stoklamak için,ürünleri taşımak sevkiyat için koli muazzam bir üründür.

Tek tek koli alımlarında koli’nin fiyatını hesaplamaya ihtiyacımız olmaz ama,Bir firmada satınalmacı veya işyeri sahibi iseniz Toplu alımlarda muhakkak işinize yarayacaktır.

Peki Koli Fiyatı Nasıl Hesaplanır. Öncelikle alacağınız kolinin ölçüsü ürününe birebir uyumlu olarak hesaplanır.hesabınız iç ölçü veya dış ölçü diye belirleyebilirsiniz. Koli İç ölçüsü , Koli Dış Ölçüsü olarak Kolinizin ölçüsünü belirlediniz. Kolici’yi Aradınız veya İnternette Yeni bir Kolici Buldunuz, Şimdi asıl zorluk başladı hiç bilmediğiniz terimleri karşınıza sunan kolici aklınızı karıştırdı,zaten maliyetten kısmak isteyen üreticiyseniz dikkatli olacağınız bazı hususlar şunlar.

 

Koli Kağıt Kalitesi

Koli Kalınlığı

Baskılı veya Baskısız Olması

Kağıt Kalitesi Koli Fiyatını Yükseltir düşük kalite kağıt daha uygundur. Koli kalınlığı daha çok kağıt kullanıldığından fiyat yükselir.

Baskılı olması Klişe (baskı Kalıbı) Artı bir fiyattır. Çoğu firmalar sürekli çalışmaları göz önünde bulundurarak Klişe ücreti talep etmezler.

Gelelim Koli Hesaplamaya Koli’ Ölçüleri Boy-En-Yükseklik Olarak dikkate alınır.Burda Önemli olan Yüksekliği Ayrı belirtmektir. Yükseklik ölçüsünü karşı tarafa verirseniz en ve boy oranı otomotik’men çıkar uzun olan kısım boydur.

Hesaplama :

En + Yükseklik   Boy+En x2 +4 Dür çıkan metrekare metrekare fiyatıyla çarpılır. Buradaki 4 kulak Payıdır Bazı Firmalar 3 Hesaplar

yani 60*40*40 Koli    ( 0,80*2,04 ) çıkan metre kare * Koli metrekare fiyatıdır.  

Daha Net bilgi Almak isteyenler yorum yazabilriler.

koli fiyatı,koli hesaplama,fiyat hesaplama,koli fiyatı çıkarma, koli hacmi hesaplama,koli metre kare bulma,

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 12 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Koli Fiyatı Hesaplama – Koli Fiyatı Nasıl Hesaplanır ? (2 Yorum)

  1. özellikle büyük şehirlerde kutucuların sayısı çok olduğu için kıyasıya rekabet yaşanıyor, çok farklı kutu fiyatı mümkün olmuyor.