Milli Piyango Biletinizi Sorgulatmak için buyrun

Milli Piyango Biletinizi Sorgulatmak için buyrun
Milli Piyango Çekilişi 2016 Büyük İkramiye kime Çıktı.

Çeyrel Bilete çıkan büyük ikramiyeyi iki il paylaştı İstanbul ve Adana Peki Büyük İkramiye kime çıktı isimler açıklandımı.Tabiki de hayır daha erken Bana da çıkmış olabilir  dur bir bakayım ;yok bana çıkmamış .

Eğer elinizde biletiniz varsa Önce biletinizi sorgulamanız lazım neredeyse Bugün Bütün Büyük gazeteler dün Yılbaşı izni verdiği muhabirlerin ve yazarların açığını kapatmak için tam sayfalar ile Bedava dedikleri insanlık için büyük hizmeti sizin için verirler tam liste Milli Piyango sonuçlarını mutlaka yazacaklardır.

Milli Piyango Biletinizi Bu adresten sorgulayabilirsiniz. Bilet Sorgulama veya Piyango sorgulama hadi bunları geçtim cebimdki çeyrek bilete kaç para çıktı diye arayan var googlede:) la bu google amca ceplere wifi bağlantısı mı yapmış .Neyse Milli Piyango Bilet Sorgulama için mpi adresi http://www.mpi.gov.tr/sonuclar/_cs_piyango.php  çekiliş tarihi ve numarayı yazın sonra kafanız tavana çarpsın .Ama bu bilet alıp çekiliş tarihini bekliyorsunuz ya hani hayallerde ferrari,sarşınlar,patrona kızıp rest çekmeler sonra fısssssssssss neyse neyse  hadi bakın belki zengin olmuştursunuz.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 30 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: