Müge Anlı 10 Aralık 2015

Müge Anlı 10 Aralık 2015
Müge Anlı Tatlı Sert Dün yaşanan Olay tatlıya bağlandı.21 Yıl önce kaybolan Taner Karataş Müge Anlıda Ailesi ile buluştu ama Baba DNA testi istemedi daha sonra yapılan açıklamaya göre baba DNA testini kabul etmiş o gün amcası oğluna sinirlendi diye öyle demiş.

İstanbul’da kaybolan Yasemin Yeter ‘in kocası Yasemin Altınları ve 50 TL aldı kaçtı diyor ama kaçmadan önce kavga etmişler ve Yasemine Tokat atmış. Yasemin Yeter ‘in Annesi ve Babası canlı yayında gözyaşları içinde kaldı Kocası Tekin için Müge Anlı Yasemin Yetere Çağrı yaptı annen ve babana iyi olduğunun haberini ver ama Tekine yani kocana ben senin yerinde olsam dönmem zaten nikahında yok dedi. 12 Günlük yeni gelin Yasemin Yeter Neden kaçtı?

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 10 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: