Müge Anlı 2015 Kim Kimi Öldürdü? 10 Kasım

Müge Anlı 2015 Kim Kimi Öldürdü? 10 Kasım

Akçaabat Vakfıkebir Sahilinde 2009 ‘da cesedi Bulunan Nazmiye Çam Kim tarafından Öldürüldü? Nazmiye Çam ne Zaman ve Nerede Öldürüldü? 2009 yılında Ali Yaşar çam ve Çocukları Hasan Şükrü Çam,Ahmet Çam Tarafından öldürüldü olarak Mahkemece Müebbet hapse Çarptırılan kişiler daha sonra serbest bırakıldı. Ahmet Çam Çelişkili ifadeler verirken Müge Anlı Tatlı Sert Programına konu oldu. Müge Anlı’da farklı ve çelişkili ifade veren Çam Ailesi olayı farklı bir boyuta taşıdı. Daha sonra Yurdanur Hanım Adında biride cinayete şüpheli olarak katıldı fakat Yurdanur hanım sırra kadem bastı.

Ali Yaşar Çam ile Gelini Nazmiye çam arasında yasak ilişki olduğu söylentileri bugünlerde Bir fotoğrafla tasdiklendi derken Fotoğraflar henüz ortaya çıkmadı. Kızları Havva Çam kim olduğu belli olmayan hamilelik yaşadı diye Ali Yaşar Çam Birileri ile evlendirmeye çalışmış O ailede Gökhan adlı kişi Havva Çam’a baban ile yengenin resimleri var elimde birlikte oluyorlar demiş ve Havva Çam’ı dövmüşler Yengen Nazmiyeyi bize getir diye Tehdit etmişler. Hepsi Bir yana Bunlar anlatılırken Ahmet Çam hala pişmiş kelle gibi stüdyoda gülüp sırıtıyor.

Olayları sürekli farklı yerlere çeken aile kimi ve neyi saklıyor. İzleyiciler Her konuda yorum yaparken Şuanda önce tutuklanmış olalar hariç Şüpheliler Nazmiye hanımın Kaynanası Ayla Çam, Yurdanur Hanım, Mehmet ALi Çam,Seyfettin Çam,Gökhan,Yaşar her konuştukalrında birilerini öne sürüp kendileri kenara çeken Çam Ailesi ne yapmaya Çalışıyor. Müge Hanım Bu aileyi biraz dinlendirmese artık  izleyiciler gülmeye başlayacak sinirden.

Serkan Biçen Cinayeti ,  gibi dikkat çeken olayları merak eden izleyiciler sosyal medyada bu olaylarıda ele alması için Müge Anlıya Yorumlar yazıyor. 10 Kasım Müge Anlı 2015 yayın Tekrarı Yayınlanacaktır.

İşte Aradığınız Konu  9 Kasım 2015 Esra Erol - Senden Çocuğum Olsun İstiyorum :))
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 9 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Müge Anlı 2015 Kim Kimi Öldürdü? 10 Kasım (2 Yorum)

Araç çubuğuna atla