Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Müge Anlı 21 Yıl Önce Kaybolan Taner Karataş

Müge Anlı 21 Yıl Önce Kaybolan Taner Karataş
Müge Anlı ile Tatlı Sert  21 Yıl önce evlerinin önünde kaybolan Taner Karadaş yani Şenol Karataş ‘ın ailesini arıyor.

Taner Karadaş yani Şenol Karadaş Ailesini Buldu .Babası Yasin Karadaş Oğlu Taner’i Yani Şenolu DNA testinden sonra sahiplendi.

Ekrana çıkar çıkmaz o tarihte kaybolan Kardeşleri için Müge Anlıyı arayan Taner’in ailesi stüdyoya geldi. önce abileri ve kardeşi gelen Taner’in babası yayından sonra gelip Taner’in gözlerine bakıp iz aradı daha sonra bu bizim çocuk değil bizimkinin gözünde ben vardı dedi. küçüklük resmine baktılar yurttan gelen resmine de baktılar biz benzettik ama babası benzetmedi. DNA testi yaptımak isteyen Müge Anlı’ya Aile ne cevap verdi? Taner Karadaş Ailesinin çocuklarımı? Babadan alınan fotoğraf yurda gönderildi yurt müdürü Taner olduğunu söyledi ama baba bir türlü inanmadı.Amca çocukları Taner için bizim kanımızı taşıyor o bizim evladımız dedi ama baba kabul etmedi DNA testini  bile kabul etmeyen Baba neden böyle yaptı bilinmiyor.

Müge Anlı  DNA testi’ni ben yaptıracam dedi ama aile kabul etmedi  aynı yurtta kalan arkadaşı Tamer ise Taner’in 76 milyar borcu var diye aile istemedi dedi. Baba Yasin Karadaş neden Taner için hemen oğlum değil diye kestirip attı.Malatya ‘lı Karataş Ailesi veya Karadaş Ailesi her neyse Yasin Karadaş 21 yıldır oğlunu aramış bulduğu adamı beğenmiyor dışar da 21 yıl yaşayan çocuğu sen bu böyle değildi diye bırak orda git Arkadaş Eşek Adam olduğum için suratına tükürüm Taner Karataş için bana kalırsa bir DNA testi yaptırda adamsın diyelim.

TANER’İN DNA TEST SONUÇLARI:

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 10 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Müge Anlı 21 Yıl Önce Kaybolan Taner Karataş (1 Yorum)