Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Müge Anlı 3 Kasım- Bekir Turacı ve Nazmiye Çam

Müge Anlı 3 Kasım- Bekir Turacı ve Nazmiye Çam
3 Kasım Müge Anlı  Ali Yaşar Çam Ahmet ile Konuştular Seyfettin Çam ve Seyfettin’in patronu Yaşar  Çam İle yaptı Nazmiye’yi Seyfettin ve Yaşar Öldürdü Dedi.

Bekir Turacı Cinayeti Konuşuldu Bekir Turacı’nın Eşi Sakine Turacı ve Fırat bir olup Bekir Turacı’yı öldürmüş olabilir derken Sakine hanımın başka biri ile ilişkisi olabileceği ortaya çıktı. Sakine Turacı Bekir in Abisi Cengiz ile dedikodusu çıkmış. Bekir Turacıyı Abisi Cengiz Turacı mı öldürdü sorusu sorulmaya Başladı.

Nazmiye Çam cinayeti Başka bir boyuta döndü. Ali Yaşar Çam ‘ın söylemesine göre Seyfettin’in Patronu Yaşar ‘ın bana 105 bin lira borcu vardı ,Seyfettin ile birlikte Nazmiye’yi öldürüp benim üstüme attılar para onlara kalsın diye plan yaptılar dedi. Gerçi her an her şey söyleniyor Seyfettin öldürmüş diyorlarken İnce Ali çıkıyor daha sonra Mehmet Ali çıkıyor bir bakıyorsun Ayla Çam öldürdü deniliyor. Bir kördüğüm cinayet dosyası var derken iki  çözülmesi zor cinayet ortaya çıktı. Bekir Turacı Cinayeti ve Nazmiye Çam cinayeti. Bunlar  Bu sezon  çözülür’mü çözülmezmi belli olmaz. birde Serkan biçen cinayeti var Tandır Cinayeti bakalım Müge Anlı bunların arasında nasıl çıkacak .

Bu bölümden Sonra Sorulan Sorular :

Sakine Turacı

Müge Anlı Serkan biçen cinayeti sonucu

havva cam kimden hamile

müge anlı nazmiye çam cinayeti 2012

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 3 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın