Müge Anlı – Burak Cingöz – Mehmet Savur- Nazmiye Çam

Müge Anlı – Burak Cingöz – Mehmet Savur- Nazmiye Çam
Müge Anlı- Tatlı Sert Bugün yine bir kayıp duyurusu yaptı.Daha 14 yaşında olan Burak Cingöz’ün Annesi ve Babası Yayına Katıldı. Gebze Arapçeşme mahallesinde kaybolan Burak Cingöz Den 16 Gündür haber alınamıyormuş İnşallah sağ salim evine döner diyoruz. Diyoruz diyoruzda Bırak be Ablam Az duamız gideceği yere gitsin Maşallah dua kadar hızlısın .hemende bulundu Burak  ama Trafik kazası geçirmiş yoğun bakımdaymış durumu ağırmış.

Canlı yayınlanan programa bir saat kadar sonra Yusuf Yurt isimli bir görgü tanığı katılarak ailesi tarafından aranılan Burak Cingöz’ün Gebze – Harem minibüs duraklarının önünde karşıdan karşıya geçerken bir otomobilin çarpması sonrası kaza geçirdiğini ve hastanede yoğun bakımda tutulduğunu söyledi. Stüdyoda bulunan aile ihbarın gelmesiyle birlikte hemen hastaneye yol alırken Müge Anlı hastaneyi telefonla arayıp bilgi almaya çalıştıklarını ancak bürokratik mevzuatlar ile karşılaştıklarını belirtip yetkililere tepki gösterdi.Burak Cingöz  14 Yaşında  22 Eylül’den beri Kayıp..

Müge Anlı’ya Katılan Başka bir konuk ise Hatice Bolat Babası Mehmet Savur Adlı kişiyi Arıyor.    Haticenin annesi Emine Bolatlı ile babası Mehmet Savur 21 Yıl önce İstanbul ikitellide Bir Tavuk Firmasında çalışırken tanışmışlar,nikah kıymamışlar Mehmet Savur alkol çok kullanıyor diye Annesi Emine Hanım Haticeyi alıp evi terk etmiş.  Emine Hanım Kardeşnin yanına yerleşmiş Yani haticenin Dayısının yanına.Baba mehmet Savur bir kaç kez gelmiş kızı haticeyi görmek için ama annesi Emine Bolatlı kızını babasına göstermemiş. Mehmet Savur  trakya Babaeskili olarak biliniyor.HATİCE’NİN BABAANNESİNİN ismi Ayşe Savur.  

Mehmet Savur Hatice’nin Babası

 

Annesinin 3. evliliği yapmış üvey babasından şiddet görmüş. Hatice istanbulda Tek Yaşıyormuş Ve Annesi 4. Evlilik yapmış

Akçaabat Nazmiye Çam Cinayeti

Nazmiye Çam cinayetinde son gelişmeleri masaya yatıran Müge Anlı Bordo Renkli arabayı araştırdı bordo renk araba kimin. Ahmet Çam Hangi arabadan bahsetti. Bu arabalara benzer Bir araba Nazmiye Çam’ın  Abisi Mustafa Güner’de varmış Bordo Kartalı olduğunu söyleyen Mustafa Güner arabanın sürekli kendisinde oldugunu söyleyen mustafa kimseye arabasını vermediğini kendisininde o saatlerde çalıştığını söyledi. Bakalım 7 Ekim Çarşamba günü yani bügün Müge Anlı’da Neler olacak.

Nazmiye çam abisi mustafa güner

7 Eki 2015 tarihinde yayınlandı

Müge Anlı Tüm Partlar İzle 7 Ekim 2015, müge anlı da bugün, müge anlı tek parça full izle 7 Ekim, müge anlı full izle, müge anlı tatlı sert tek parça izle, Müge Anlı 7 Ekim, Müge ANlı tatlı sert izle, MÜGE ANLI 7 Ekim, Müge Anlı Atv yeni bölüm, Müge anlı izle yeni bölüm, müge anlı izle 7 Ekim, Müge Anlı ile tatlı Sert, Müge Anlı 7 Ekim FULL izle, Müge Anlı 7 Ekim Seyret, Müge Anlı ile tatlı sert full hd, Müge Anlı Programı izle, müge anlı fan, müge anlı ile tatlı sert kısım, Müge Anlı Tel Parça, müge anlı ile tatlı sert izle 7 Ekim 2015.
Müge Anlı 7 Ekim, Müge Anlı 7 Ekim İzle, Müge Anlı 7 Ekim Tek Parça, Müge Anlı 7 Ekim Full İzle, Müge Anlı İle Tatlı Sert Atv.

#MügeAnlı 7 Ekim
#MügeAnlı
#mügeanlı
#mügeanlıiletatlısert
#Müge Anlı 7 Ekim 2015

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 7 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: