Müge Anlı Doğum Günü – Hülya Seyyar Ölümünde Gelişme

Müge Anlı Doğum Günü – Hülya Seyyar Ölümünde Gelişme
Müge Anlı 18 Aralık Cuma 2015 Doğum günü Kutlayarak Başladı.

İzleyiciler Hediyelerini ve iyi niyetlerini iletip Doğum gününü kutladıktan sonra programına devam etti.Hülya Seyyar evinden çıktık dan hemen sonra cesedi bulunan Hülya Seyyar öldü mü ? Öldürüldü mü? sorusuna cevap ararken bir gelişme meydana geldi.Hülya Seyyar’ın ölü olarak bulunduğu yerde bir araç Hülya’yı fark etmemiş ve üstünden geçmiş ama oraya daha önce atılmış.

Hülya Seyyar ‘ın nişanlısının yaptığı çarpık açıklamalar ilk şüpheli olarak Nişanlısı Mehmet’in üstüne çekti eve Çıkmadım aşağıda park teri arıyordum o sırada Hülya evden çıkmış ama ben görmedim dedi. Daha sonra Hülya beni aradı Mutlu musun dedi ve Çığlık attı bende sonra içime doğdu annemleri alıp ölü olarak bulunduğu tarafa gittim tamamen 6. hissim sayesinde o tarafa gittim diye anlattı.6 hissim kuvvetli dese de kimseyi inandıramadı nişanlısı.

Bana Kalırsa Tabi ki kalmadığını biliyorum ama bu Nişanlısı ile Hülya Arabada konuştular konuşurken bir tur attılar kavga büyüdü ve nişanlısı attı yere Hülya yı (mesela yani) tam attı gaza basıp giderken arkadan başka araç geldi Hülya yı fark etmedi kızı ezdi. bunu fark eden Mehmet hemen annesini aradı hemen gelin hülya beni aradı bağırdı dedi. Hülyayı attığı için arabadan telefon ve çantası kaldı belkide daha sonra kendisi kendini aramışta olabilir o kadarda olmaz diyeceksiniz ama neler neler oluyor yani Mesela dedik.

Şimdi Hülya önceden mi öldürüldü yoksa arabadan atıldıktan sonra üstünden geçen arabamı ölümüne sebep oldu? Gerçi Hülya Seyyar’ın ölü bulunduğu yer pek tekin bir yer değil,belkide kız gerçekten oraya gitti ise kızı yanlış anlayıp araca bindirmeye çalıştıalrsa kızda bağırdıysa ve araçtan attılarsa ki olabilir hadi bakalım bu işin altında ne çıkacak.
loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 19 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: