Müge Anlı Güler Subaşı – Salih Beytullah KÖSE

Müge Anlı Güler Subaşı – Salih Beytullah KÖSE
Müge Anlı Tatlı Sert 2016 Yılında yine Cinayet ve Kayıp dosyalarındaki sırları aralamaya devam ediyor. Artvin Hopa ‘da kaybolan Güler Subaşı nerede ,her tarafın kamera dolu olan bir yerde Güler SUBAŞI nasıl görünmeden kayıp olur.Öldürülüp Bir yere mi atıldı yoksa gördüğü şiddet yüzünden kaçtımı Güler Subaşının ailesi bu soruların cevabını bulması için Müge Anlı’da. Üniversite Mezunu Hemşire Güler SUBAŞI Esrarengiz şekilde kayboldu .

   Ceset Bulundu Tıkla

Bir kayıp Beytullah KÖSE   Babası Müge Anlı ya katılıp oğlunu aradığını söyledi 12 Yaşında Beytullah Köse Merter’de göründü . Babası Oğlunun Acun’un programlarına katılması için evden gittiğini söyledi ,bir kaç kişinin cep telefonu ile çektiği görüntülerde şarkı söyleyip kendini kameraya çektirip görüntülerini sosyal medyada paylaşmış. Tuzla’da kaybolan 12 yaşındaki Salih Beytullah Köse Merter de görünmüş kendisine ulaşılmaya çalışılıyor.

Artvin Hopa’da Kaybolan Güler Subaşı olayı için Kaldığı evin kazan dairesi Kalorifer’lere ve çatılara bakılıyor artık öldüğünden şüpheleniyor . İş arkadaşları en son gördüğünde Güler Subaşı’nı ağlıyormuş ve çok’da iyi değilmiş işe geç kalınca iş arkadaşları hemen telaşlanmış ve yardım istemişler. Güler SUBAŞI kaldığı apartmanda çıktığı görülmemiş her tarafı kamera dolu olan bir binada neden Güler Subaşının görüntüleri yok?

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 18 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: