Müge Anlı Hasret Kımna – Bulunan Ceset Kime Ait.

Müge Anlı Hasret Kımna – Bulunan Ceset Kime Ait.
HASRET KIMNA KATİLİ BULUNDU HASRET NİŞANLISI TUFAN TARAFINDAN ÖLDÜRÜLMÜŞ.

25 Kasım Müge Anlı ile Tatlı Sert Balıkesir de esrarengiz şekilde kaybolan  Hasret Kımna  4 aydır kayıp.Bu arada Pelit köyde bulunan Kadın cesedi Hasret emi ait Eğer hasret ise Katil Kim? Müge Anlı da tartışma  konusu.Hasret KIMNA nın konuştuğu Gökhan canlı yayında konuştu çelişkili ifadeler veren Gökhan Neler Söyledi.KIMNA ailesi  14 yaşındaki kızın hamileliğini bile rahat rahat konuşuyor kayıp olan Hasret’in ardından böyle şeyler konuşulurken ölmüş bile olabileceği ihtimali varken Hasretin kız kardeşi ne durumdadır ALLAH bilir.

"SPONSOR REKLAM"

Hasret ‘in kız kardeşinin verdiği ifadeye göre Gökhan Adlı kişiye kaçacağını söyleyen hasret Bayram Arifesi evden çıkıp kayboldu.Stüdyoda Hasretin Üvey Annesinin Kardeşi Yalçın Oktan  ise Hasret’i zengin bir adam aradı Karım cezaevinde senin istediğin hayatı verecem diyen bir adam var demiş.Bu yaşantıda olan bir kızın ailesi tabiki çelişkili ifade verecek neler neler saklıyorlar kimbilir.Canlı yayına ismini vermek istemeyen biri Telefon ile bağlanıp Hasreti Yalçın  İzmir’de Pavyona getirip sattılar dedi.Müge Anlı’da Adıyaman’dan gelip Almanya da bıraktığı ve 22 yıldır göremediği kızı JANINI arayan Faik Başdoğan bugün Kızı ile telefonla görüştü.Bir başka Kayıp Kız Neslihan Özlü ise Bulundu ve Ailesine Teslim edildi.  Ahmet Doğan Adlı kişi tarafından kaçırılıp alıkoyulan Neslihan Emniyete Teslim Edildi.             CANLI İZLE

İşte Aradığınız Konu  Müge Anlı Ramazan Çubuk'u Kim Öldürdü -19 Mayıs
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 25 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla