Müge Anlı Hava Çam Mektup ve Tütün Damı

Müge Anlı Hava Çam Mektup ve Tütün Damı
11 Kasım Müge Anlı Nazmiye Çam olayında Bir Mektup .Havva Çam Müge Anlı Tatlı Sert programına Mektup Yazdı ve olayla ilgili bilgi verdi. Nazmiye Yengesinin Olay günü giydiği kıyafetleri Nasıl bildiğini anlattı. Ali Yaşar Çam ” Yalan Söylüyorlar ” dedi. Havva Çam’ın Mektubu Canlı Yayında Okundu.

Önceki Videolar İçin Tıklayınız 

Havva Çam Yazdığı Mektupta Ali Yaşar ve Yengesi Nazmiye Çam’ın ilişkisini anlatıyor Ali yaşar çam Yalan Hepsi Yerini Göstersin diye itiraz etti. Ali Yaşar Çamı Korkutmak için babama söyleyeceğim dedi. Ali Yaşar yengem Nazmiye Çam Babasına söyleyecek diye Nazmiye ‘yi  kaçırıp öldürdü diye düşünüyoruz dedi.Hadi Olaylar Böyle oldu’da kocası Hasan Şükrü nasıl katıldı bu cinayet olayına. Ali, Yaşar Çam’a Nazmiye hanımın giydiği kısa etekten nasıl haberin olsun diyor’larda İstanbul’dan bahsetmiyoruz Akçaabat ‘tan Bahsediliyor.  Havva Çam bu Mektubu Ali Yaşar Havva ‘yı Gökhan ‘nın evine göndermesi n den sebep mi ? Tütün damı Ali Yaşar ve Nazmiye Çam Fotoğrafları Varmı Gerçekten. varsa neden silindi.

Nesime BULUT Kayıp :

İstanbul’da Kayıp Kız 15 Yaşında  Nesime BULUT en son Cevahir Alışveriş merkezi ‘ne Arkadaşları ile gezmeye gitti daha sonra haber alınamadı. Nesime Çantasını ve Telefonunu Arkadaşına  bırakıp hemen geliyorum Enes ile görüşcem diye masadan kalkmış ve daha sonra haber alınamamış.Nesime Bulut  Hakkında Bilgi sahibi olanlar bu kayıp için bilgi verebiliriler. 11 Kasım Müge Anlı Tatlı Sert  Yayını İzle 

 

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 11 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: