Müge Anlı Kader HAMARAT Başına Ne geldi- 20 Eylül 2016


Müge Anlı Kader HAMARAT Başına Ne geldi- 20 Eylül 2016

Müge Anlı Kader HAMARAT Başına Ne geldi- 20 Eylül 2016 ‘da Kader Hamarat olayı  ele alındı. Erkek arkadaşı Murat Canlı yayına bağlanıp soruları yanıtladı. 2 Ay önce Manisa’dan kayıp olan Kader HAMARAT‘ Nerede ? 20-eylul-muge-anli-kader-hamarat-1

Müge Anlı ,Kader HAMARAT olayı  ele alındı .Kader’in erkek arkadaşı Murat ,Dilek ile Rüzgar’ın evde yalnız kalması gerekiyordu diye ben anahtarı verdim dedi.Çelişkili İfade veren Kader Hamarat’ın erkek arkadaşı ve Dilek ile Rüzgar çelişkili ifadeler verdi. Kayıp Olan KAder HAMARAT ‘ı Manisa TURGUTLU Emniyet Müdürlüğü arıyor.

Esin İMRE nerede Ayfer İmre neler anlattı ?

Kader HAMARAT :

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde 6 yıl önce eşinden boşanan 2 çocuk annesi 28 yaşındaki Kader Hamarat’tan 2 aydır haber alınamıyor. Kardeşi 24 yaşındaki Filiz Şenyiğit, “Çocuklarına çok düşkündü, onlardan habersiz bir yere gitmez, onları görmeden duramazdı. Hayatından endişe ediyoruz” dedi.

Turgutlu’da TOKİ Evleri’nde oturan Kader Hamarat 2 ay önce ortadan kayboldu. Yakınları durumu polise bildirdi. Bölgede araştırma yapan ve çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye alan polis, herhangi bir sonuca ulaşamadı. Parfüm satıcılığı yapan genç kadının en son 15 gün önce Turgutlu İlçe merkezinde görüldüğü yönünde polise ihbarlar gelirken, bu çevrede yapılan araştırmalar da sonuçsuz kaldı.

Kader HAMARAT
Kader HAMARAT

Bunlarıda Okuyunuz:

İşte Aradığınız Konu  23 Ekim Müge Anlı- Ali Sönmez ve Nazmiye Çam
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 20 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın