Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Müge Anlı Katil’Ler Aranıyor : Nazmiye Çam Katili?

Müge Anlı Katil’Ler Aranıyor : Nazmiye Çam Katili?
Nazmiye Çam Nasıl Öldürüldü? Nazmiye Çam Neden Öldürüldü  (23 eylül 2015 )

Ve Asıl Bilinmesi Gereken Nazmiye Çam’ı Kim Öldürdü?

Tüm Bu Sorulara  Cevap Müge Anlı’da Nazmiye Çam’ın Katili Bulundu. Mu?

23 Eylül 2015 Çarşamba günü Bakalım neler olacak Müge Hanım Çok izlendiği için Katiller yeni yollar yeni planlar kısacası kendilerini geliştiriyor.İlk program başladığında Tatlı Sert Müge anlı Faydalı bir programdı ama sanki artık Kötülük Yapmak isteyenleri  Eğitici Program gibi geldi Tabi iyi yanlarıda var Kötü Yanlarıda.

Mesela Bir Cinayet veya Kayıpdı Tabi bunca yıl kayıp olduguna göre eminim bir yerlere ya gömüldü yada atıldı.Hakan Dokuz olması lazım birde Abisi vardı Cumali Dokuz şüpheli daha sonra başka birini Öldürmekden yakalandı Arkadaşı Seyithan dağ . Şu meşhur regülatör köprüsünde indiriyordu ya herkesi. Ordan gecen minubüslere regülatör köprüsünde indirirmisin diyecek adam kalmadı korkudan.

İşte Bu adam  Kardeşi Kaybolduğunda Cep telefonları sinyalleri takip ediliyoru öğrendi Seyithanı Öldürmeye götürdüğünde cep telefonunu yanına almadı .Kısacası Eğitimini almış Müge Hanımdan.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 23 Eylül 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın