Müge Anlı Mehmet Avcı Cinayeti- Tokat Reşadiye Kayıp

Müge Anlı Mehmet Avcı Cinayeti- Tokat Reşadiye Kayıp
30 Aralık 2015 Müge Anlı ile Tatlı sert  Kaybolan iki Çocuk ile Başladı.Tokat Reşadiye de kaybolan 2 çocuk biri 8 diğeri 5 yaşında Parka oynamaya giden çocuklardan 24 Saattir haber alınamadı. En son kameraya takılan görüntülerde ormanlık alana doğru gitmişler. Dursun Kaan Taşçı ve Bayram Erol tüm aramalara rağmen bulunamadı. Kar yağışı sebebi ile aramalar zorlaştığı için hayatlarından ebdişe ediliyor canlı yayına bağlanan babaları kaçırıldıklarından ve  Irmağa düşmüş olmalarından da korkuyor. Müge Anlı canlı yayında tüm tokat ve Reşadiye halkına selenip evlerinizde oturmayın lütfen sizde yakınlarınıza bakın diye uyardı.

5 yaşındaki Dursun Kaan ve 8 yaşındaki Bayram Erol, Tokat Reşadiye’de kayboldu…

Diğer bir olay ise Mehmet Avcı cinayeti Mehmet Avcı‘nın bir numaralı zanlısı Hakan bey olduğu ve Neden Hakan Beyin Müge Anlı’yı arayıp kendini savunmadığı soruldu. Hakan Adlı kişinin Eşi Ayfer Yücel ise Hakan benide ölümle tehdit ediyor demesi üzerine olaylar farklı boyutlara taşındı Hakan Daha önce Eşi Ayfer’in Babası ve Kardeşinide öldürtmek için adam tutmaya çalıştığını söyleyen görgü tanıkları ifade verdi. Mehmet Avcı ve Hakan ‘ın ortak arkadaşı Canlı yayına katılıp Hakan’ın kendisinide ölümle tehdit ettiğini söyledi Mehmet Avcı ‘yı Hakan öldürmüş olabilir dedi.

Peki Mehmet Avcı ‘yı Kim öldürdü Katili Kim ? istanbul da gültepe de kiralık katil arayan Hakan bey nerede? Başı Taşla ezilerek ve Kurşunlanarak öldürülen mehmet Avcı’yı kim Öldürdü?

Hakan adlı kişiye bu kadar yakın olan Uğur olay hakkında bilgisi varmı Ayfer hanım Kocası Hakanı Aldattı diye mi  Cinayet işledi tüm Bu sorulara Cevap arayan Müge Anlı Her sabah Saat 10:00 hafta içi Canlı Yayında.

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 31 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: