Müge Anlı Mehmet Tüysüz Rize’ye iş için Gidip Ortadan Kayboldu. 13 Ekim 2017

Müge Anlı Mehmet Tüysüz Rize’ye iş için Gidip Ortadan Kayboldu. 13 Ekim 2017
Trabzon’da Yaşayan Mehmet TÜYSÜZ Rize’ye iş görüşmesi için çıkmış 27 Eylül’den sonra haber alınamamış. En son kuzeni Adnan Tüysüz ile görüşen Mehmet Tüysüz Rizeye giden bir arabaya yalnız olarak binen Mehmet Tüysüz’ün başına ne geldi.
Rize’den geldiği söylenen ve arabasına binip Rize saragölüne gitmek isteyen Mehmet’in başına ne geldi.Kardeşi Müge Anlı’da canlı yayına katıldı ve Mehmet Tüysüz’ün “Başıma Ne Gelirse Eşim ve Ailesi Sorumludur” demiş ve karakola bildirmiş.

Müge Anlı Trabzon‘lu Mehmet Tüysüz’ün başına ne geldi sorusuna Cevap bulabilecek mi? Eşinden Ayrılan ve daha sonra karakolluk olan Mehmet Neden karakola gidip Eşi ve Ailesinden şikayetçi oldu. Mehmet Tüysüz Nereli ? Mehmet Tüysüz Öldü mü Öldürüldü mü ? Eşi ve Ailesi arasında neler oldu Mehmet Tüysüz Eşin’den neden Boşandı. Abisi Neler Söyledi.
Mehmet Tüysüz’ün Kardeşi neden boşandığını bilmiyorum desede canlı yayını arayıp Mehmet Tüysüz’ün boşandığı eşinin Ali diye biri ile ilişkisi olduğu için boşandığını söyledi. Şimdi Trabzon’lu Mehmet Tüysüz Eşinden neden ayrıldı Eski Eşi ilknur hanım Ali diye biri ile Kocaeli’ye kaçtığı söylendi. Rize’ye giderken Kaybolan Mehmet Tüysüz Nerede?

Müge Anlı 13 Ekim 2017 Cuma Tarihli yayın Burada İzleyebilirsiniz.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 13 Ekim 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: