Müge Anlı Nazmiye Çam Gelişmeler Nedir?

Müge Anlı Nazmiye Çam Gelişmeler Nedir?
2009 ‘da işlenen Nazmiye Çam cinayeti Trabzon Akçaabat ‘ta Kouşulduğu kadar Türkiye gündemini yıllardır meşgul ediyor.2015 de Müge Anlı Tatlı Sert Programında Dosyası Tekrar açılan Akçaabat cinayeti  Ahmet Çamın İfadeleri belirleyecek. İlk zamanlar Babası Ali Yaşar Çam Abisi Hasan Şükrü Çam İle birlikte işlediğini söyleyen Ahmet Çam daha Sonra İfadesini Değiştirdi biz yapmadık başkası yaptı o zaman anlattıklarım kulaktan duyma ve polis baskısıyla söylediklerimdir dedi.

Müge Anlı Ahmet Çam ‘ı sıkıştırdığında daha farklı bilgiler veren Ahmet Çam kimi Koruyor sorusunu gündeme getirdi.Annesini ve abilerini koruduğunu söyleyenler ve Ahmet Çama Atılan iftiraya karşı Ahmet ‘tin Uydurduğu söyleniyor. Kardeşi Havva Çam ‘ın Hamile olduğu dönem Babası Ali Yaşar Çam Kızıma Ahmet Tecavüz etmiş olabilir diye jandarmaya götürmüş ve bunun intikamı Olarak Ahmet Çam Babasına İftira atıyor diyenlerde var.

2015 Müge Anlı Tatlı Sert Programında Başka Gelişmelerde olsa ‘da Sezona  Nazmiye Çam cinayeti damgasını vurmaya devam ediyor. Nazmiye Çam ‘ı Kim Öldürdü ? Ahmet Çam Kimi Koruyor ? Katil Kim ? Ayla Çam Gelini Nazmiye Çam ‘ı Öldürttümü ? Nazmiye Çam ensest Cinayetimi ?Tüm bu soruların cevabı Müge Anlı ‘da.Ahmet Çam Son Açıklaması paylaşan: zeyneptaskin

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 22 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: