Müge Anlı Recai Can Katili – Mehmet IŞIKOĞLU Kayıp

Müge Anlı Recai Can Katili – Mehmet IŞIKOĞLU Kayıp

Müge Anlı Recai Can cinayetini kısa sürede çözülmesine yardımcı oldu. Recai Can Şoförü ve Komşusu olan Mevlüt S. adlı kişi tarafından öldürülüp uçurumdan aşağı atılmış ve daha sonra cesedi yok etmek için attığı yere gittiğinde başka birinden yardım istemesi sonucu  yakalanmıştı. Recai Can’ın eşi Sevgi Can ilede ilişkisi olduğu belirtilen Mevlüt S. Yakalanarak Ceza Evine gönderildi.

Adanda Diyarbakırlı  Mehmet  IŞIKOĞLU bir aydır kayıp evden ayrılırken evde Bulunan 7000 TL parayıda alıp evden ayrılan Mehmet ogündne beri kayıp. Eşine bir silah işi var çok kârlı o işi yaparsak kurtuluruz diyerek evden Çıkan Mehmet daha sonra eve geliyorum yemek hazırla demiş ama eve gelmemiş.

Umut Can 18 yaşında Annesine kavuşmak için Müge Anlı’da Annesi Ayşegül AKSU ‘yu arıyor.  Annesi AYŞEGÜL AKSU nerede?  Annesinin Murat ve Özlem diye kardeşleri var  Umut Can Annesini hemen buldu.  Bu Adresten izleyebilrisiniz. TIKLA   .

Mehmet IŞIKOĞLU  daha önce Dayısı tarafından 15 gün evinde rehin tutulmuş Mehmet IŞIKOĞLU ‘nun Dayısı  Tekin GÖÇ canlı yayına katılıp olayı aydınlatmak için konuştu. Mehmet IŞIKOĞLU öldürüldü mü ? Yada birileri tarafından kaçırıldımı ?

 

 

İşte Aradığınız Konu  Diyarbakır Bismil Olayları - Video Haber
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 18 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla