Müge Anlı Recai Can – Tiryaki Ailesi –

Müge Anlı Recai Can – Tiryaki Ailesi –

9 Şubat Müge Anlı’da  Nevşehir /Ürgüp /Mazı köyünde işlenen cinayetin katili bulundu. Tiryaki çiftini öldüren Kişi  Torun çıktı. İbrahim ve Fatma Tiryaki çifti evlerinde ölü olarak bulunmuş ve katilleri aranmaya başlamıştı çocukları Müge Anlı Tatlı Sert programına çıkıp katilin bulunması için yardım istemişlerdi ve Katil Torun bulunup cezaevine gönderildi Katil  Torun Erdoğan Tiryaki Neden  Dedesini ve Ninesini Neden Öldürdü?

Ankara da Kayıp olan Ayfer Koçan nerede Başına bir iş mi geldi ? yoksa kendi isteği ile mi kaçtı ? Seçim Müdürü Ayfer Koçan akçam iş çıkışı Kızılay’a gitti metroya doğru gittiği görülen Ayfer hanım daha sonra ortadan kayboldu ve telefonu kapalı.

Bursa ‘da ise kaybolan Süleyman ÇETİNASLAN’ın ailesi canlı yayında ağlayarak çocuklarını aradılar.

Recai  CAN esrarengiz şekilde kaybolmuş ve Ailesi Müge Anlı’da Kardeşlerini aradılar. Recai CAN’ın eşi Sevgi Can  eşinin Ukrayna’da olduğunu söyledi. Şüpheli konuşmalar ile tüm ilgiyi üstüne alan Sevgi Can Eşi Recai Can’ı Öldürdü mü? Birçok böyle olayda Eşler sevgilisi ile Kocasını öldürüp Bir yere attıklarını çok gördük ve bunları bize gösteren Müge Anlı tecrübeli olduğu için Sevgi Can  ile farklı şekilde konuşuyor. Recai Can’ın Eşinin Sevgilisi olduğu söyleniyor Bakalım Recai Can gerçekten Ukrayna’da mı yoksa Öldürüldü mü?  Sevgi hanım kocam firar olduğu için ortaya çıkmıyor diye konuştu.

9 ŞUBAT MÜGE ANLI İZLE

 

İşte Aradığınız Konu  Recai Can Cinayeti - Müge Anlı ile Tatlı Sert
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 9 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla