Müge Anlı Reşit Kantar,Ebru Değer, Şevki Sancar Dosyaları

Müge Anlı Reşit Kantar,Ebru Değer, Şevki Sancar Dosyaları
19 ekim Müge Anlı‘da Neler Oldu .İlk olarak müjdeli bir haberle başladı ve Fahri Karataş Bulundu Soma ‘da bulunan Fahri haberi Annesi ile paylaşıldı.

61 Yaşında Kayıp olan Reşit Kantar Aranıyor Ailesi Ekrana Çıktı .Reşit Bey 10 Yıl önce çalıştığı iş yeri yakınında bir hanımla görüşmeye başlamış ve bu sebepten dolayı başına birşeyler gelmiştir diye ailesi Müge Anlı’ya Başvurdu. Reşit Kantar’ın Başına ne geldi? Gaziantep , Akçagöz Köyü’nde Siyah bir araba ile kovalandığı görülmüş.

19 Ekim Müge Anlı Fahri Karataş Bulundu – Şevki… by zeyneptaskin

Ebru Değer Tuna Ailesini aramak için müge anlıya başvurdu Denizli Çivril’den geldi Çalışmak zorunda olan Annesi Ebru’ya bakamayacağından sebep başka bir aileye vermiş. Şimdi Ebru Biyolojik Annesini Arıyor.27 Ocak  1989 Denizli Ebru Değer. Annesi O zamanlar Otogarın Arkasında Ethem Ağa Oteli ‘nde Çalışıyormuş.

Müge Anlı’ya Yeni konu olan Muğla’da Esrarengiz ölüm kaybolduktan 65 gün sonra cesedi bulunan Şevki Sancar la İlgili gelişme. Şevki Sancar ile Gelişmeler Açıklanıyor. Mezarı Ailesi tarafından açıldı. Durkadın Hanım İle Bağlantı varmı? Şevki Sancar Öldümü öldürüldümü Katili Kim? Cafer Sancar Canlı Yayında

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 19 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: