Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Müge Anlı Tatlı Sert 21 Ekim : Fatma Baba Katili ‘mi?

Müge Anlı Tatlı Sert 21 Ekim : Fatma Baba Katili ‘mi?
Müge Anlı Tatlı Sert Programı Dün Şok bir olay ile karşılaştı,canlı yayına gelen İbrahim Sönmez babası Ali Sönmez‘in  50 gün önce hastaneden oğlu Ali Sönmez  ve Mahir Öztürk  (Mahey )birde İbrahim diye biri tarafından gece alınmış bir daha görünmedi dedi. Canlı Yayında olay ile ilgili görüntüleri  izleyicilerle paylaşan Müge Anlı telefon Bağlantısına Kayıp Ali Sönmez ‘in Kızı Fatma Sönmezi aldı,bunun üzerine Fatma Sönmez sorulan sorulara şu Cevabı Verdi.

– Babam ‘dan artık gına geldi alıp götürün dövün atın bir yere . Dedim diye itiraf etti.

Bu açıklamanın üzerine Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Hemen harekete geçti Fatma Sönmezin evine giderek Fatma hanımı alıp emniyete götürdü.

Olaydan Sonra ifadeleri alınan Torun Ali Sönmez ,Mahey ( Mahir Öztürk) ve Suriyeli İbrahim denilen kişi kayıplara karıştı. Fatma Sönmez tutuklanarak Savcılığa gönderildi. Ali Sönmez Cinayet.

Bir diğer gündemdeki olay 2009 da Akçaabat ‘ta işlenen cinayet Nazmiye Çam cinayeti Tatlı Sert Sezon açıldığından beri konu olan bu cinayet hala çözülemedi.Nazmiye Çam ‘ın Kaynı Ahmet Çam Çelişkili ifadeler vererek  Müge Anlıyı ve İzleyicileri çileden çıkardı çoğu soruda sessiz kalan Ahmet Çam Katil olabilirmi yoksa o seneler yaşı küçük diye üstlenmesimi söylendi. Azmettirici kim? Ahmet’in sakladığı bir şeyler mi var, Ahmet birini mi koruyor ?

Gaziantep  Ali sonmez cinayeti, Baba Cinayeti, Dede Cinayeti
Gaziantep Cinayet ? Ali Sönmez by zeyneptaskin

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 21 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın