Müge Anlı Urfalı kardeşlerin Ailesi Bulundu.

Müge Anlı Urfalı kardeşlerin Ailesi Bulundu.
Müge Anlı ‘da Bugün bir buluşma daha gerçekleşti 1984 Yılın da bir pastane önüne bırakılan Abuzer ve Abdullah kardeşlerin ailesi bulundu. Önce baba tarafından akrabaları bulunan Abuzer ve Abdullah kardeşler ‘in annesi  Canlı yayına bağlandı. Urfalı olan kardeşlerin babası ve annesi ayrıldıktan sonra Babaları alıp kız kardeşine götürmüş daha sonra kavga ettikleri için alıp Pastane önüne bırakmışlar.

Canlı Yayına bağlanan Anne’leri Müge Anlı programına gelmek için yola çıktı. Abdullah ‘ın gerçek adı Hamza ,Abuzer in ise adı Abuzer olarak kalmış.Halalarının eşi çocukları istemediğinden sebep Babalarını arayıp çocuklarını almasını söylemiş bir hafta sonra tekrardan çocukların dayısı alıp getirmiş ve babaları alıp bir pastane önüne bırakmışlar halaları tekrardan almış ama daha sonra tekrardan alınıp Mersinde yurda bırakılmış.Yurtta daha sonra almaya çalışmışlar ama alamamışlar.Yuvaya bırakıldıklarından haberleri varmış. Beynim yandı yaw kim nereye bırakmış kim geri almış kim kimi bırakmış .Çocukları aramayan halayı sorgulayan Abuzer canım cicim diyorsun ama neden arayıp sormadınız beni dediler. Müge Anlı Abuzer ve Abdullah a anneniz gelsin size sarılsınmı sorusuna evet dediler.

Müge Anlı da Yaşanan Bu mucize buluşma Ailesini bulan Abuzer ve Abdullah Kardeşlerin videosu yayından sonra web sitemizde.

Öldürülüp su kuyusuna atılan Salih Güler’in katil zanlısı arkadaşı Ali T. tutuklanıp cezaevine gönderildi.

Hülya Seyyar ölümünün sebebi bulundu Nişanlısının Suçsuz olduğu ortaya Çıktı. Hülya Seyyar’a ilk çarpan beyaz aracın sahibi S. Ö. de tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 22 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: