Müge Anlıya konu olan Serkan Biçen Cinayeti Sırrını Koruyor.

Müge Anlıya konu olan Serkan Biçen Cinayeti Sırrını Koruyor.
Müge Anlıya konu olan Serkan Biçen Cinayeti Sırrını Koruyor.

Tüm gözlerin üzerinde olduğu Serkan Biçen‘in Abisi Erkan Biçen çelişkili yorumlar yaptığı için müge Anlının üstüne gelmesine engel olamıyor. Çok zor bir durum Kardeş katili olarak sorgulanmak ALLAH kimseyi bu duruma düşürmesin ,ama Müge Anlı‘nın Programında gördüklerimizden sonra Artık şaşırmıyoruz kaç kişi kardeşini vahşice öldürdü,kaç kişi Karısını annesini babasını hatta Çocuklarını öldürdü bunları bile gördük .

Serkan Cinayetinde Gelişmeler Müge Anlı Programında  ele alınırken tabiki Emniyet güçleride araştırmalara 4 elden sarılmış durumda.Malum Televizyonda yayınlanan bir cinayet dosyası var halkın gözü bu cinayetin üstünde biraz daha ağırlık verilmiştir.

Erkan Biçen bu haftaki bölümde Serkanın Cinayetini kendisininde araştıracağını belirtti. Bakalım Müge Anlı’nın Bu haftaki Programlarında Hangi cinayet Açığa çıkacak. Birgünde Bulduğu Kayıp Kişiler ilede gündeme oturan Müge Anlı Bir yandan Sevindirirken Bir yandanda Böyle cinayetleri aydınlatarak yardımcı oluyor. Kazandığı parada ayrı canım Yıllardır izliyoruz hakkı tabi :))

Kiralık Aşk Dizisinde Yeni Karakter Sude Neriman İplikçinin Kızı Sude Kim?

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 30 Eylül 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: