Murat Boz ve Burak Özçivit Filmi “Kardeşim Benim”

Murat Boz ve Burak Özçivit Filmi “Kardeşim Benim”
Türk Sineması Ocak’ta yine birbirinden güzel ve farklı Sinemalar ile  yerini alıyor Bunlardan biri Başrollünde Murat BOZ’un da oynadığı “Kardeşim benim” Yıllarca Küs olan iki kardeşin Babalarının Vasiyeti sonrası değişecek olan hayatlarını konu ediyor.İki ünlü kardeşi canlandıran isimler ise Burak Özçivit (Hakan) ve Murat Boz (Ozan) ve Güzeller Güzeli Aslı Enver oynuyor.

daha birçok ünlü ismin yer aldığı Sinema filminde eğlenceli sahneler bol.Vasiyeti bırakan Baba iki kardeşe videolu vasiyet bırakıyor bu videoyu izlediğinize göre çoktan ben ananızın yanına gitmişim diyerek başlayan vasiyette neler var bakalım ocak ayında sinemada görürüz artık. Aslı’nın arabası bozulunca yolda rastlayıp arabalarına alan iki ünlü kardeşin başına ilginç olaylar geliyor köy yolunda başka bir kaza yapıp düğünce çalıp söylüyorlar bu arada Aslı galiba Gazeteci çıkıyor sonunda Aşk acısıda var yani.

“Kardeşim Benim” 15 Ocak’ta Sinemalarda!

“kardeşim benim” “kardesim benim” “burak özçivit” “Murat Boz (Musical Artist)” “kardeşim benim yeni film” “yeni türk filmleri” “murat boz yeni filmi” “burak özçivit murat boz”

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 10 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Murat Boz ve Burak Özçivit Filmi “Kardeşim Benim” (2 Yorum)

  1. fragman süper sırf murat boz olduğu için filmi izleyeceğim..bol gişeli olur inşallah… şubatta albümde çıkacak mbfc yaşadı;)). burda erkeklere sesleniyorum o kadar çok kıskanmayin murat’ı ;)))))

%d blogcu bunu beğendi: