Naz ve Cansu Kavgası Zuhal Topal ‘la 30 Ekim

Naz ve Cansu Kavgası Zuhal Topal ‘la 30 Ekim
30 Ekim Zuhal Topal’la Evlen Benimle Erdoğan ve Songül Kararlarını Açıkladılar .Hakan Beyle Songül Hanım Karar Açıklamaya Çalışırken Mustafa Bey Geldi Ben aşkımı almaya geldim dedi, Almadan gitmem seni dedi.Songül Hanım Mustafa Beye Oğlumda ,annemde istemiyor seni dedi. Annem Kızım Mustafa ile Evlenme yakma kendini diyen Songül Mustafa Beye seni istemiyorum dedi. Bu Kız için Kavgamı Ula

Seba ve Hakan Boşanıyormu ,Hakan ve Seba çifti Bebekmi Bekliyor? Hepsinin yanıtı Zuhal Topal ile Fox Tv de . Hakan Bebek Hakkında Neler söyledi?

Zuhal Topal’la Fox tvde Konuk olan Aydın namı diyar Kuşum Aydın da Şarkıları ve Yorumları ile programa Renk kattı. Kerem ve Naz aşkının Büyük Engeli Ortaya çıktı Bu Engel Nedir. Kerem ve Naz Rabia Yüzündenmi olumsuz sonuçlanıyor?  Cansu hanım Naz istese Çocuğunu yanına alırdı dedi Naz ve Cansu tartışması neden bu seviyeye geldi. Naz Hanım Benim hayatım Cansu’yu ilgilendirmez dedi. Kerem Tartışmaya Girerek Cansu’ya Sanane Naz’ın çocuğundan ,ailesinden dedi ve ortalık iyice karıştı.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 30 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: