Nazmiye Çam -Havva Çam- Yurdanur Hanım

Nazmiye Çam -Havva Çam- Yurdanur Hanım
Müge Anlı Tatlı Sert Programının yıllarca konusu olan Nazmiye Çam cinayeti ve diğer olayları .

Çam Ailesinin çok konuşulan Kızı ve Hamileliği Nazmiye Çam dosyasında sürekli karşımıza çıkıyor.Ali Yaşar ve Ayla Çam ‘ın kızı olan Havva Çam evlilik dışı hamileliği Havva Çam kimden hamile sorusuna cevap olarak bu olay Mahkemeye taşınmıştır ve DNA sonucu beklenmektedir. Ali Çam Havva Çam Hamile olduğu dönemde oğlu Ahmet Çam ı suçlamıştır. Öz kızının çocuğunun Babası Öz Oğlu Ahmet Çam olabilir diyen Ali Yaşar Çam olmuştur.

Nazmiye  Çam Cinayetinde Başka bir isim isim ise Yurdanur Hanımdır. Yurdanur Hanım Başka bir olayı Keserle bir kadını öldüresiye dövüp bilezik ve küpelerini yani Altınlarını alıp kayıplara karışmış,daha sonra Darp suçundan 5 yıl cezaevinde yatmıştır. Yurdanur Hanım Nazmiye Çam olayındaki rolü Mehmet Ali Çam ile aynı işyerinde tanışmış, Mehmet Ali Çam’ın Yurdanur Hanıma Kız kardeşi Havva Çam için koca bulmasını istemesiyle aile ile tanışmıştır. Yurdanur Hanımın eski Eşinin ifadesine göre Yurdanur un Altın lara Karşı ilgisi olması ve Altın lafı duyunca Kendisi kaybetiği olup bu yüzden Nazmiye Çamı Bilezikleri için öldürmüş olabilir düşüncesidir.

Bir Diğer isim Nazmiye Çam cinayetinde görülen beyaz arabadır Metin Seyis e Ait olan araba Tartışması Halâ devam etmektedir. Zehra Çam ve Çelişkili ifadeler. AHmet Çamın yönlendirmesiyle Zehra Çam ifadesi ve çarpıtmaları.

Müge Anlı ile Tatlı Sert hangi kanalda? :ATV
Müge Anlı ile Tatlı Sert hangi gün?
: Hafta içi her gün
Müge Anlı ile Tatlı Sert saat kaçta? : 10:00 – 13:00 (180 dakika)
Tür : Yaşam & Hobi
Müge Anlı ile Tatlı Sert özeti : Sorunlarına çözüm bulmak isteyen ya da çaresiz kalan insanlar Müge Anlı ile Tatlı Sert’in kapısını çalıyor.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 29 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: