Nilgün Belgün Bugün Esra Erol’a Programı Veriyor


Nilgün Belgün Bugün Esra Erol’a Programı Veriyor

11 Aralık Cuma Gübü Esra Erol ile Evlen Benimle ‘yi sunan Nilgün Belgün programı bugün esra Erol’a teslim edeceğini açıkladı.

Esra Erol Tekrar ekranlara dönüyor 20 gün önce hamilelik iznine çıkan ve nur topu gibi bir erkek çocuk dünyaya getiren Esra Erol izdivaç programına tekrar dönüyor.Nilgün hanımın heyecanla ve severek sunuduğu programı bugün teslim ediyor. Taliplerini ağırlayan Talipler arasında Gönül hanım ve Hasan bey tanıştıktan sonra Hasan bey bir süre izin istedi işlerimi halledip karar verecem diye 1 hafta izin istedi Hasan Bey türkü ile derdini anlattı.

Ali Haydar Talibi Esra ile karar verme anı geldiğinde Ali Haydar Esra Türkiye de kalırsa  cevabım Evet dedi Peki Esra ne dedi? Ali Haydar’ın şartına Esra ne dedi?

Yılların Eskitemediği  Locanın Dikeni Demir Bey’e bugün gelen Talibi büyük alkış aldı Demir Bey’in talibi Veronica 37 Yaşında 2 çocuklu Türkiye de Özel bir okulda rusca dersi veren Veronica’ya Demir bey ne cevap verdi. Demir bey Paravan açıldıktan sonra talibi Veronica Hanım ile Canlı odaya çaya gittiler.bu evlendirme programlarına iran ve ruzyadan büyük talep var Putin ambargo koyar yakında.

Bunlarıda Okuyunuz:

İşte Aradığınız Konu  Esra Erol Demir'in Klibi - Ahmet ve Ayça El Ele
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 11 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla